MŠF Plzeň 2000

Festival Schneider Bohemia – Plzeň 2000 (6. ročník) - 19. - 27. 8. 2000

Partie

Exhibiční přátelský zápas

GM Babula Vlastimil – GM Štoček Jiří 2 – 2 (v partiích hraných zrychleným tempem 1-1, 1-1, 2-0)

Turnaj A - Mistrovství Čech mužů 2000 - mezinárodní OPEN turnaj dospělých
Turnaj B - národní OPEN turnaj juniorů
Turnaj C - národní OPEN turnaj dospělých

Výsledky

Turnaj A - Mistrovství Čech mužů 2000 - mezinárodní OPEN turnaj dospělých

Poř.

Los

Titul

Jméno

ELO

Fed

Oddíl

BODY

BH

1

2

GM

Vokáč Marek

2523

CZE

Bohemians Praha

7

54.0

2

9

M

Vávra Pavel

2393

CZE

Bohemians Praha

7

52.5

3

6

IM

Konopka Michal

2453

CZE

Sokol Kolín

7

49.5

4

3

GM

Votava Jan

2506

CZE

Infinity Pardubice

6,5

51.0

5

8

GM

Lechtýnský Jiří

2407

CZE

Sokol Vyšehrad

6,5

50.0

6

17

M

Neuman Petr

2330

CZE

ZČE Plzeň

6,5

49.5

7

11

IM

Freisler Pavel

2360

CZE

Holdia DP Praha

6,5

49.5

8

7

IM

Cvek Robert

2408

CZE

DA Praha

6,5

49.0

9

20

M

Michálek Jan

2323

CZE

ZČE Ingem Plzeň

6,5

46.0

10

5

IM

Vološin Leonid

2455

CZE

Sokol Vyšehrad

6,5

45.5

11

4

IM

Gross David

2466

CZE

Sokol Kolín

6,5

44.0

12

16

IM

Glienke Manfred

2348

GER

 

6,5

43.5

13

14

M

Kulhánek Tomáš

2352

CZE

Slavie Hradec Králové

6,5

39.0

14

13

IM

Gross Štefan

2357

CZE

ZČE Ingem Plzeň

6

52.0

15

37

KM

Palek Miroslav

2225

GER

ZČE Ingem Plzeň

6

46.5

16

12

M

Doležal Radoslav jr

2359

CZE

Biomedica Říčany

6

45.0

17

25

 

Kolago Marcin

2274

POL

Gdansk

6

45.0

18

39

KM

Dvořák Tomáš

2222

CZE

VP Frýdek-Místek

6

43.5

19

29

MF

Ionescu Doru Alexandru

2258

ROM

 

6

42.5

20

15

MF

Gross Georg

2351

GER

 

6

41.5

21

1

IM

Mirumian Viguen

2557

ARM

 

5,5

50.0

22

28

KM

Černoušek Lukáš

2259

CZE

Bohemians Praha

5,5

50.0

23

34

KM

Spal Milan

2239

CZE

Sokol Písek

5,5

49.0

24

46

KM

Kuklin Valentin

2173

RUS

ŠK Smíchov

5,5

48.5

25

24

M

Jirka Jiří

2302

CZE

Bohemians Praha

5,5

47.5

26

103

1

Balín Jan

2070*

CZE

Bonex Teplice

5,5

47.0

27

36

KM

Mikuev Erendzen

2225

RUS

DA Praha

5,5

47.0

28

27

KM

Folk Petr

2263

CZE

ZČE Ingem Plzeň

5,5

46.0

29

31

M

Hadraba Vladimir

2244

CZE

Bonex Teplice

5,5

45.0

30

121

1

Galíček Stanislav

1942*

CZE

Slavoj Tachov

5,5

43.5

31

19

M

Namyslo Holger

2328

GER

TG Biberach

5,5

43.5

32

92

KM

Skácel Jan

2030

CZE

Sokol Benešov

5,5

42.0

33

18

M

Vyskočil Neklan

2330

CZE

Brno

5,5

41.5

34

45

KM

Jüptner Jan

2174

CZE

Spartak Vrchlabí

5,5

41.5

35

110

1

Bujak Michal

1992*

CZE

Spartak Ústí n.L.

5,5

41.5

36

83

1

Balín Kamil

2067

CZE

Tatran Podbořany

5,5

40.0

37

23

M

Hlavnička Jiří

2305

CZE

Infinity Pardubice

5,5

39.0

38

35

KM

Fiala Robert

2237

CZE

Sokol Plzeň-Letná

5

47.5

39

100

 

de Jong Jan Willem

2137*

NED

WSC

5

47.5

40

51

1

Hrbolka Ladislav jr

2165

CZE

Lokomotiva Most

5

47.0

41

48

KM

Smištík Milan

2168

CZE

Lokomotiva Brno

5

46.5

42

66

 

Burdová Ksenija

2131

RUS

 

5

46.5

43

114

 

Brasser Paul

1962*

NED

WSC

5

45.5

44

22

 

Menacher Manfred

2315

GER

 

5

45.5

45

10

M

Zvára Petr

2361

CZE

Bohemians Praha

5

45.0

46

63

 

Weiss Oliver

2143

GER

TG Biberach

5

45.0

47

44

KM

Bartoš Jan

2175

CZE

ČSOB Litoměřice

5

44.0

48

67

KM

Nosek František

2128

CZE

Sokol Spálené Poříčí

5

44.0

49

42

KM

Hrbolka Ladislav sr

2205

CZE

Chemopetrol Litvínov

5

43.0

50

127

 

Hofman Marnix

1903*

NED

WSC

5

42.5

51

30

KM

Kozák Miloš

2247

CZE

ČSOB Litoměřice

5

42.0

52

60

KM

Ratolístka Josef

2150

CZE

 

5

41.5

53

32

KM

Trmota Zdeněk

2241

CZE

Sokol Plzeň-Letná

5

41.5

54

142

2

Láznička Viktor

1802*

CZE

PJ Myslivecká Pardubi

5

41.5

55

55

KM

Vyhnálek Bohuslav

2158

CZE

Ateso Jablonec

5

41.5

56

49

KM

Vašíček Martin

2168

CZE

Sokol Domažlice

5

41.5

57

26

WIM

Kořenová Martina

2268

CZE

Spartak Rychnov n.Kn.

5

41.0

58

91

1

Vaněk Tomáš

2031

CZE

Bonex Teplice

4,5

44.5

59

62

KM

Schauer Jiří

2144

CZE

Bonex Teplice

4,5

43.5

60

93

 

Warnk Torsten

2025

GER

 

4,5

43.5

61

21

WIM

Mazáková Petra

2319

CZE

DA Praha

4,5

43.0

62

40

KM

Orság Miroslav

2207

CZE

Sokol Klatovy

4,5

43.0

63

65

KM

Kříž Luboš

2133

CZE

Sokol Domažlice

4,5

43.0

64

74

KM

Stehlík Jiří

2109

CZE

Sokol Kolín

4,5

42.5

65

79

1

Krejcik Jiří

2083

CZE

KŠ Tietz K.Vary

4,5

42.5

66

41

KM

Blecha Miroslav

2206

CZE

Lokomotiva Plzeň

4,5

42.0

67

47

KM

Plíva Vojtěch

2173

CZE

ŠK Rakovník

4,5

41.5

68

98

1

Kameník Martin

2005

CZE

Motr Most

4,5

41.5

69

129

1

Straka Zdeněk

1891*

CZE

TJ Praga Praha

4,5

41.0

70

105

 

van Dijk Timon

2044*

NED

WSC

4,5

41.0

71

56

KM

Chrz Pavel

2156

CZE

Spartak Ústí n.L.

4,5

41.0

72

76

KM

Bujnoch Radek

2101

CZE

Sokol Zaječice

4,5

41.0

73

143

2

Příborský Marek

1797*

CZE

Union Plzeň

4,5

40.5

74

38

KM

Pecka František

2225

CZE

Slovan Jirkov

4,5

40.5

75

58

 

Birkenmaier Rainer

2153

GER

TG Biberach

4,5

40.5

76

101

KM

Racek Jiří

2134*

CZE

Sokol Plzeň-Bolevec

4,5

40.0

77

73

KM

Švub Jan

2113

CZE

Jiskra Ústí n.O.

4,5

39.5

78

80

1

Hájek Jaroslav

2076

CZE

Sokol Zaječice

4,5

39.0

79

117

1

Balcar Martin

1957*

CZE

Sokol Domažlice

4,5

39.0

80

81

 

Ziabari Morteza

2074

GER

 

4,5

39.0

81

130

2

Sedláček Jiří

1865*

CZE

Slavoj Tachov

4,5

38.5

82

54

KM

Ungr Daniel

2158

CZE

Baník CHZ Sokolov

4,5

38.5

83

90

1

Ptáček Miroslav

2037

CZE

Teplárna Malešice

4,5

38.5

84

43

KM

Gschwendtner Stanislav

2185

CZE

Sokol Bolevec

4,5

38.0

85

104

1

Vágner Tomáš

2062*

CZE

Lokomotiva Most

4,5

38.0

86

52

 

Steppuhn Thomas

2161

GER

SC Bad Schussenried

4,5

37.5

87

84

KM

Děcká Eliška

2067

CZE

A64 Grygov

4,5

37.5

88

78

KM

Pokrupa Marek

2088

CZE

KŠ Tietz Karlovy Vary

4,5

37.5

89

72

 

Hejberg Carsten

2116

DEN

 

4,5

37.0

90

111

1

Chalupecký Vladimír

1974*

CZE

Spartak Vrchlabí

4,5

36.0

91

85

1

Vladyka Václav

2065

CZE

ŠK Česká Lípa

4,5

32.5

92

59

KM

Hallerová Eva

2152

CZE

Sokol Plzeň-Letná

4,5

32.0

93

94

1

Šnaidr Jiří

2019

CZE

Sokol Plzeň-Letná

4,5

31.5

94

87

1

Břoušek Jiří

2050

CZE

Hutisko-Solanec

4

49.0

95

102

KM

Epitashvili Ketevan

2100*

GEO

 

4

47.0

96

33

KM

Novák Pavel

2239

CZE

Sokol Klatovy

4

43.5

97

75

KM

Kovář Vojtěch

2108

CZE

Bonex Teplice

4

42.0

98

99

1

Kupka František

2005

CZE

Lokomotiva Plzeň

4

41.5

99

106

1

Petržela Pavel

2018*

CZE

Slavie Kroměříž

4

41.0

100

116

1

Příborský Ivo

1958*

CZE

Union Plzeň

4

38.0

101

113

1

Schwarz Milan

1961*

CZE

TJ Dvůr Králové n.L.

4

35.5

102

61

 

Vreugdenhil Frans

2148

NED

Panfox

4

35.5

103

50

KM

Postupa Pavel

2166

CZE

ŠK Joly Lysá n.L.

4

34.0

104

120

1

Příborský Jan

1943*

CZE

Union Plzeň

4

33.5

105

132

1

Horyna Josef

1855*

CZE

Sokol Vršovice

4

32.5

106

95

1

Kovařík Josef

2012

CZE

ŠK Líně

4

30.5

107

86

 

Hoff Terje

2051

NOR

 

4

28.5

108

69

KM

Reitinger Petr

2120

CZE

Chemopetrol Litvínov

3,5

44.0

109

115

1

Houška Bronislav

1962*

CZE

Štefanydes Polička

3,5

40.5

110

112

 

Bantle Manfred

1971*

GER

SC Bad Schussenried

3,5

40.0

111

133

2

Houška Jiří

1844*

CZE

Sokol Spálené Poříčí

3,5

40.0

112

53

 

Kreiser Ulrich

2158

GER

 

3,5

40.0

113

123

1

Strnad Josef

1921*

CZE

Jiskra Havlíčkův Brod

3,5

38.5

114

89

1

Kracík Dobroslav

2047

CZE

ŠK Líně

3,5

38.0

115

107

KM

Řeřábková Lucie

2015*

CZE

Biomedica Říčany

3,5

38.0

116

119

1

Bartoň Jan

1944*

CZE

ŠK Šumperk

3,5

37.0

117

108

1

Polák Benedikt

2009*

CZE

Slavie Liberec

3,5

36.0

118

138

1

Drahorád Daniel

1818*

CZE

Bohemians Praha

3,5

36.0

119

144

2

Jenč Milan

1793*

CZE

ŠK Líně

3,5

36.0

120

137

2

Svoboda Jaroslav

1823*

CZE

Lokomotiva Most

3,5

36.0

121

125

 

Haller Manfred

1911*

GER

 

3,5

35.5

122

109

1

Ceplecha Tomáš

2006*

CZE

ČZ Strakonice

3,5

35.5

123

122

1

Kafka Ladislav

1928*

CZE

Sokol Domažlice

3,5

34.5

124

70

 

Nielsen Tom Krog

2118

DEN

 

3,5

33.5

125

126

 

Pfiender Harry

1909*

GER

SC Bad Schussenried

3,5

33.5

126

139

2

Marouš Roman

1817*

CZE

Sokol Vršovice

3,5

32.0

127

64

KM

Jeníček Jiří

2135

CZE

Slovan Jirkov

3,5

31.5

128

97

1

Foglar Stanislav

2006

CZE

Infinity Pardubice

3

37.5

129

124

1

Vlk Miloslav

1915*

CZE

DIOSS Nýřany

3

37.0

130

136

 

Janke Georg

1824*

GER

SC Bad Schussenried

3

34.5

131

134

2

Hampek Miroslav

1837*

CZE

Špillarka Postřekov

3

33.5

132

140

2

Vymětal Milan

1814*

CZE

MKS Holešov

3

33.0

133

57

 

Gritsch Christoph

2155

GER

 

3

31.0

134

145

2

Zelený Tomáš

1786*

CZE

Union Plzeň

2,5

41.5

135

68

KM

Sládek Jaroslav

2125

CZE

Sokol Spálené Poříčí

2,5

32.0

136

141

1

Dvořák Miloslav

1804*

CZE

Sokol Plzeň I

2,5

32.0

137

96

 

Grosse-Honebrink Brigitte

2009

GER

 

2,5

32.0

138

131

1

Kalista Karel

1864*

CZE

Sokol Spálené Poříčí

2,5

32.0

139

146

2

Bartoň Ondřej

1941*

CZE

ŠK Šumperk

2,5

30.5

140

71

 

Gutdeutsch Otto

2117

AUT

 

2

35.5

141

118

1

Herčík Josef

1950*

CZE

Sokol Spálené Poříčí

2

34.5

142

88

1

Doležal Radoslav sr.

2050

CZE

Biomedica Říčany

2

34.0

143

128

 

Geiger Lothar

1900*

GER

 

1,5

32.5

144

135

1

Vymazal Bronislav

1831*

CZE

Lokomotiva Brno

1,5

28.0

145

77

 

Bugbee Brian

2097

USA

 

0,5

32.0

146

82

1

Rietveld Leo

2071

NED

Panfox

0

35.0

Turnaj B - národní OPEN turnaj juniorů

Poř.

Los

Jméno

VT

ELO

Oddíl

Fed

BODY

BH

1

4

Pecina Ondřej

2

1740

PJ Myslivecká Pardubi

CZE

7

54.5

2

2

Fikr Lukáš

2

1796

Jiskra Hořice

CZE

7

52.5

3

13

Hrouza Ondřej

3

1484

Lokomotiva Krnov

CZE

7

47.5

4

7

Královec Václav

3

1611

Špillarka Postřekov

CZE

6,5

52.5

5

1

Valenz Miroslav

2

1825

Spoje České Budějovic

CZE

6,5

49.0

5

8

Straka Vladislav

2

1597

ŠK Smíchov

CZE

6,5

49.0

7

6

Sodoma Jan

2

1645

Bohemians Praha

CZE

6

51.5

8

5

Fiala Dalibor

2

1722

ZČE Plzeň

CZE

6

50.0

9

15

Štich Milan

3

1470

ŠK Líně

CZE

6

47.0

10

19

Petera Lubomír

3

1389

Sokol Domažlice

CZE

6

46.0

11

35

Martínek Pavel

3

1550*

Lokomotiva Cheb

CZE

6

42.0

12

34

Lochman Václav

3

1550*

AŠ Mladá Boleslav

CZE

6

36.0

13

18

Jaroš Martin

3

1389

Union Plzeň

CZE

5,5

53.0

14

14

Šmíd Jindřich

3

1477

ŠK Líně

CZE

5,5

48.5

15

3

Obrátil Jan

2

1794

KŠ Tietz Karlovy Vary

CZE

5,5

44.5

16

46

Součkova Marie

3

1550*

Lokomotiva Most

CZE

5,5

43.5

17

41

Řehák Michal

3

1550*

ŠK Líně

CZE

5,5

43.5

18

10

Vogeltanz Martin

3

1556

Špillarka Postřekov

CZE

5

47.0

19

9

Svoboda Jan

2

1575

Lokomotiva Most

CZE

5

46.0

20

48

Štengl Jaroslav

3

1550*

ŠK Líně

CZE

5

45.0

21

21

Fastova Karolina

1

1328

Union Plzeň

CZE

5

45.0

22

16

Reitingerová Iveta

3

1462

Lokomotiva Most

CZE

5

43.5

23

26

Šimlová Květa

3

1266

Union Plzeň

CZE

5

43.0

24

11

Jána Michal

2

1547

DDM Lokomotiva Trutno

CZE

5

42.0

25

22

Toman Jan

3

1322

Slavoj Tachov

CZE

5

42.0

26

43

Šimůnek Filip

3

1550*

Union Plzeň

CZE

5

42.0

27

51

Hataj Tomáš

4

1350*

Slavoj Dvorec

CZE

5

41.5

28

23

Hruška Vladislav

3

1312

Lokomotiva Most

CZE

5

41.5

29

50

Čekan Petr

4

1350*

Slavoj Dvorec

CZE

5

41.5

30

36

Mrkvička Filip

3

1550*

ZČE Plzeň

CZE

5

41.5

31

27

Zítka Zbyněk

3

1251

ŠK Líně

CZE

5

41.5

32

17

Kracíková Kristýna

3

1448

ŠK Líně

CZE

4,5

45.0

33

32

König Michal

3

1550*

ŠK Líně

CZE

4,5

40.5

34

49

Živec Jiří

3

1550*

Dioss Nýřany

CZE

4,5

40.0

35

37

Palková Kateřina

3

1550*

Union Plzeň

CZE

4,5

39.5

36

25

Honzl Ondřej

4

1268

Tatran Podbořany

CZE

4,5

38.5

37

42

Reitinger Jan

3

1550*

Lokomotiva Most

CZE

4,5

36.5

38

63

Paroulek Pavel

5

1350*

Jiskra Hořice

CZE

4,5

35.5

39

40

Postupa Pavel

3

1550*

ŠK Joly Lysá n.L.

CZE

4

44.0

40

28

Franta Stanislav

3

1550*

Lokomotiva Most

CZE

4

44.0

41

56

Mareška Daniel

4

1350*

Slavoj Dvorec

CZE

4

42.0

42

39

Postupa Martin

3

1550*

ŠK Joly Lysá n.L.

CZE

4

40.5

43

24

Šimlová Jana

3

1272

Union Plzeň

CZE

4

38.0

44

64

Kracík Miroslav

3

1462

ŠK Líně

CZE

4

37.0

45

47

Steinhauser František

3

1550*

Řemdih Strmilov

CZE

4

33.5

46

58

Smazalová Kateřina

4

1350*

ŠK Líně

CZE

4

32.0

47

38

Pecinová Magda

3

1550*

PJ Myslivecká Pardubi

CZE

3,5

42.0

48

20

Novák Jiří

2

1340

ZČE Plzeň

CZE

3,5

40.5

49

29

Hatlman Jan

3

1550*

ZČE Plzeň

CZE

3,5

39.0

50

33

Kovář Josef

3

1550*

ŠK Smíchov

CZE

3,5

38.0

51

30

Háva Petr

3

1550*

ŠK Líně

CZE

3,5

38.0

52

45

Smazalová Eva

3

1550*

ŠK Líně

CZE

3,5

37.5

53

55

Landkammer Jan

4

1350*

Sokol Domažlice

CZE

3,5

34.5

54

44

Smazalová Hana

3

1550*

ŠK Líně

CZE

3,5

34.5

55

31

Karbusický Ondřej

3

1550*

ŠK Líně

CZE

3

30.5

56

12

Kříž Daniel

3

1528

Union Plzeň

CZE

3

30.0

57

57

Matoušek Lukáš

4

1350*

ŠK Líně

CZE

3

28.0

58

59

Šoral Dalibor

4

1350*

ZŠ Vlastina Praha

CZE

3

26.5

59

54

Kracíková Ludmila

4

1350*

ŠK Líně

CZE

3

25.5

60

53

Koukolík Jan

4

1350*

Strojplast Tachov

CZE

2,5

35.5

61

52

Háva Radim

4

1350*

ŠK Líně

CZE

2

30.5

62

60

Veselá Barbora

4

1350*

ŠK Líně

CZE

2

28.5

63

61

Fiala Tomáš

5

1250*

ŠK Líně

CZE

0,5

28.5

64

62

Lorenc David

5

1250*

ŠK Líně

CZE

0,5

24.5

Turnaj C - národní OPEN turnaj dospělých

1.Adámek F.(CZE) 7, 2.Nold M.(GER) 6,5, 3.Šmíd M.(CZE) 6,5, 4.Zvolánek J.(CZE) 6,5, 5.Muk I.(CZE) 6, 6.Soukup A.(CZE) 6, 7.Šmíd J.(CZE) 6, 8.Háva J.(CZE) 5,5, 9.Král P.(CZE) 5,5, 10.Šubrt J.(CZE) 5,5…