MŠF Plzeň 2001

Festival Schneider Bohemia – Plzeň 2001 (7. ročník) - 18. - 26. 8. 2001

Partie

Exhibiční přátelské zápasy

Štoček - Movsesjan 2,5 – 1,5,
Hagarová - Krupková 2,5 – 1,5

Výsledky

Turnaj A - FIDE OPEN
Poř. Los Titul Jméno ELO Fed Klub Body BCh
1 5 IM Tolstich Nikolaj 2436 RUS   7,5 52,5
2 1 GM Vokáč Marek 2507 CZE Mahrla Praha 7,0 48,0
3 3 IM Gross David 2465 CZE ZČE Ingem Plzeň 7,0 44,5
4 2 IM Konopka Michal 2479 CZE ŠK H.DP Praha 7,0 42,0
5 21 IM Tričkov Vasil 2313 CZE Bohem.Praha 6,5 50,5
6 9 IM Vesselovsky Serguei 2405 CZE Jäkl Karviná 6,5 50,0
7 10 FM Šimáček Pavel 2404 CZE Hageman Opava 6,5 49,0
8 7 IM Cvek Robert 2411 CZE   6,5 47,5
9 6 GM Lechtýnský Jiří 2422 CZE Infinity Pardubice 6,5 47,0
10 18 IM Freisler Pavel 2350 CZE ŠK H.DP Praha 6,5 41,5
11 17   Lys Josef 2353 CZE VP Frýdek-Místek 6,0 50,0
12 37   Hrbolka jn. Ladislav 2197 CZE Lokom.Most 6,0 49,0
13 8   Chytilek Roman 2411 CZE   6,0 47,5
14 22   Virostko Petr 2294 CZE VF Frýdek-Místek 6,0 47,0
15 23   Jirka Jiří 2292 CZE Bohem.Praha 6,0 46,5
16 11 IM Cioara Andrei Nes. 2403 ROM   6,0 46,0
17 13   Doležal Radoslav 2390 CZE Mahrla Praha 6,0 45,5
18 15   Michálek Jan 2365 CZE ZČE Ingem Plzeň 6,0 42,5
19 28   Plasgura Petr 2234 CZE VP Frýdek-Místek 6,0 38,0
20 29   Porat Shi 2230 ISR   5,5 49,5
21 41   Bender Ivan 2183 CRO Dubrovník 5,5 46,0
22 14 IM Nun Jiří 2389 CZE Sl.Hradec Králové 5,5 46,0
23 19 FM Krapivin Vladislav 2339 RUS   5,5 45,5
24 4 IM Neuman Petr 2438 CZE ZČE Ingem Plzeň 5,5 44,5
25 27   Novák Pavel 2237 CZE Sokol Klatovy 5,5 44,0
26 24   Folk Petr 2289 CZE ZČE Ingem Plzeň 5,5 42,5
27 35   Havránek Miroslav 2210 CZE ŠK Děčín 5,5 40,5
28 26   Jedlička Aleš 2253 CZE ŠK Rosg.Pardubice 5,5 40,0
29 34   Balín Jan 2212 CZE Bonex Teplice 5,5 38,5
30 12 IM Gross Štefan 2391 CZE ZČE Ingem Plzeň 5,0 51,0
31 42   Galíček Stanislav 2172 CZE Slavoj Tachov 5,0 49,0
32 48   Chrz Pavel 2151 CZE Spartak Ústí n.L. 5,0 47,0
33 25   Šeleljo Daniel 2273 CZE Sokol Vršovice 5,0 46,5
34 60   Scheidt Karl Heinz 2123 GER SF Burgsinn 5,0 45,5
35 40   Eretová Jana 2189 CZE Sokol Klatovy 5,0 44,5
36 31   Jüptner Jan 2229 CZE S.Praha-Vyšehrad 5,0 43,5
37 50   Porat David 2145 ISR   5,0 43,0
38 43   Falout Luboš 2163 CZE S.Plzeň-Letná 5,0 42,5
39 81   Porat Ido 2013 ISR   5,0 40,5
40 97   Vavřinec Tomáš 1953 CZE T.Biom.Říčany 5,0 37,5
41 20   Rodkin Rafael 2314 ISR   5,0 37,0
42 108   Toman Jaroslav 1855 CZE Slavoj Tachov 5,0 36,5
43 55   Hlaváč Rudolf 2136 CZE B.CHZ Sokolov 5,0 35,5
44 44   Valeš Václav 2159 CZE ŠK Děčín 4,5 49,0
45 53   Lahner Jakub 2142 CZE VP Frýdek-Místek 4,5 47,5
46 16   Chudinovskich Alexander 2362 RUS ŠK Smíchov 4,5 46,5
47 89   Tužil Vítězslav 1992 CZE ŠK Líně 4,5 45,5
48 77   Vladyka Václav 2057 CZE ŠK Česká Lípa 4,5 44,5
49 65   Pospíšil Evžen 2116 CZE Sokol Vršovice 4,5 43,5
50 63   Reitinger Petr 2119 CZE Lokom.Most 4,5 43,0
51 52   Vaculík Martin 2144 CZE ATESO Jablonec 4,5 42,5
52 94   Hroch Jiří 1969 CZE ŠK Líně 4,5 42,5
53 70   Skácel Jan 2095 CZE Sokol Benešov 4,5 41,5
54 59   Kukačka Martin 2123 CZE Sokol Chvalšiny 4,5 41,5
55 83   Šnajdr Jiří 2026 CZE S.Plzeň-Letná 4,5 40,5
56 90   Houšková Magdaléna 1979 CZE Stefanydes Polička 4,5 40,0
57 107   Tůma Jiří 1862 CZE Ji.Havlíčkův Brod 4,5 40,0
58 80   Cvikl Michal 2038 CZE S.Plzeň-Bolevec 4,5 39,5
59 57   Šiktanc Petr 2129 CZE Sokol Vršovice 4,5 39,0
60 33   Kozák Miloš 2226 CZE ŠK ČSOB 4,5 38,5
61 72   Příborský Ivo 2084 CZE Union Plzeň 4,5 38,0
62 30   Bartoš Jan 2229 CZE ŠK ČSOB 4,5 37,5
63 47   Plíva Vojtěch 2152 CZE ŠK Rakovník 4,5 37,0
64 36   Miškovský Pavel 2209 CZE TJ Litvínov SSZS 4,5 36,0
65 101   Příborský Marek 1923 CZE Union Plzeň 4,5 34,5
66 98   Belan Vladimír 1948 CZE Spartak Ústí n.L. 4,5 33,5
67 86   Seeger Werner 2240 GER Bursinn 4,0 46,0
68 73   Pokrupa Marek 2075 CZE KS Tietz K.Vary 4,0 43,5
69 84   Kameník Martin 2022 CZE Pern Most Marty 4,0 40,5
70 49   Hallerová Eva 2151 CZE S.Plzeň-Letná 4,0 40,5
71 79   Strnad Josef 2045 CZE J.Havlíčkův Brod 4,0 40,0
72 91   Polák Benedikt 1974 CZE Slavia Liberec 4,0 39,5
73 66   Komárek David 2111 CZE TJ DDM Chrudim 4,0 39,0
74 92   Vrchotka Josef 1971 CZE ŠK Stropník Osek 4,0 38,5
75 46   Jedlička Jan 2155 CZE Slavie SCE Děčín 4,0 38,0
76 39 WIM Hitzgerová Gabriela 2191 CZE Bohem.Praha 4,0 37,5
77 38   Hrbolka sn. Ladislav 2197 CZE Chemopetrol Litvínov 4,0 37,0
78 64   Nosek František 2117 CZE S.Spálené Poříčí 4,0 36,5
79 99   Zeman Arnošt 1948 CZE Štef.Polička 4,0 36,5
80 78   Příborský Jan 2046 CZE Union Plzeň 4,0 35,5
81 104   Vinklárek Ondřej 1885 CZE Sokol Sendražice 4,0 35,0
82 100   Zelený Tomáš 1937 CZE Union Plzeň 4,0 33,5
83 51   Krejčík Jiří 2144 CZE KS Tietz K.Vary 4,0 32,5
84 109   Hodová Lucie 1812 CZE ŠK Líně 4,0 32,0
85 110   Vymazal Bronislav 1883 CZE Lokomotiva Brno 4,0 31,5
86 62   Bujnoch Radek 2120 CZE TJ DDM Chrudim 3,5 50,5
87 32   Kačmařík Lukáš 2226 CZE VP Frýdek-Místek 3,5 45,0
88 85   Kupka František 2017 CZE Lokom.Plzeň 3,5 38,0
89 103   Kalista Karel 1890 CZE Sokol Plzeň 1 3,5 38,0
90 93   Fales Anatolij 1970 CZE Jiskra Tanvald 3,5 36,0
91 45   Blecha Miroslav 2158 CZE Lokom.Plzeň 3,5 35,0
92 105   Novák Jakub 1878 CZE Trinom Zlín 3,5 33,5
93 106   Svoboda Jaroslav 1868 CZE Lokom.Most 3,5 33,0
94 68   Johnsson Thomas 2105 SWE LASK 3,5 31,0
95 95   Nový Václav 1966 CZE Sokol Klatovy 3,5 30,0
96 69   Chalupecký Vladimír 2103 CZE Loko DDM Trutnov 3,0 42,5
97 58   Sedláček Jiří 2125 CZE Slavoj Tachov 3,0 41,0
98 61   Bujak Michal 2121 CZE Spartak Ústí n.L. 3,0 40,5
99 75   Houška Jiří 2060 CZE S.Spálené Poříčí 3,0 37,5
100 102   Bauer Jan 1908 CZE Sokol Klatovy 3,0 26,5
101 74   Herčík Josef 2065 CZE S.Spálené Poříčí 2,5 39,5
102 54   Kříž Luboš 2139 CZE S.Domažlice 2,5 39,0
103 76   Papay Jindřich 2058 CZE ŠK Děčín 2,5 38,0
104 111   Dvořák Miloslav 1757 CZE ZČE Ingem Plzeň 2,5 36,0
105 112   Vlček Josef 0 CZE ŠK Stropník Osek 2,5 34,0
106 71   Hájek Jaroslav 2094 CZE Sokol Zaječice 2,5 29,5
107 67   Maršálek Lubomír 2109 CZE Easy English Kralupy 2,0 36,0
108 82   Kracík Dobroslav 2028 CZE ŠK Líně 2,0 31,5
109 87   Slettebo Jan 2082 SWE   2,0 31,5
110 56   Sládek Jaroslav 2129 CZE Sokol Plzeň 1 2,0 25,0
111 96   Seyl Frank 1966 GER SK Zordening/Poer. 1,0 20,0
112 88   Kaplan Hakan 2073 GER   0,0 12,0
Turnaj B - JUNIOR OPEN 2001
Poř. Los Jméno ELO Fed Klub Body BCh
1 1 Marouš Roman 1938 CZE Sokol Vršovice 7,5 54,0
2 15 Straka Vladislav 1614 CZE ŠK Smíchov 7,5 51,5
3 2 Schwarz Milan 1914 CZE Dvůr Králové 7,0 54,5
4 4 Královec Václav 1810 CZE Spil.Postřekov 6,5 54,0
5 5 Hrouza Ondřej 1771 CZE Slavoj Bruntál 6,5 51,5
6 10 Pražák Ondřej 1663 CZE Jiskra Tanvald 6,5 50,5
7 28 Benák Jaroslav 1448 CZE Jis.Havl.Brod 6,5 50,0
8 6 Jaroš Martin 1750 CZE Union Plzeň 6,0 51,5
9 3 Martínek Pavel 1836 CZE Lokom.Cheb 6,0 48,0
10 20 Krch Lukáš 1509 CZE Sokol Tábor 6,0 47,5
11 9 Havlík František 1683 CZE T.Biom.Říčany 6,0 46,5
12 26 Kovář Josef 1457 CZE ŠK Smíchov 6,0 46,0
13 7 Vogeltanz Martin 1735 CZE Spil.Postřekov 6,0 45,0
14 23 Fastová Karolína 1483 CZE Union Plzeň 6,0 42,0
15 40 Postupa Pavel 1359 CZE ŠK J.Lysá n.L. 5,5 49,5
16 11 Šmíd Jindřich 1650 CZE ŠK Líně 5,5 48,5
17 17 Reitingerová Iveta 1568 CZE Lokom.Most 5,5 46,0
18 8 Mutl Jan 1709 CZE Jis. Havl.Brod 5,5 43,0
19 36 Háva Petr 1381 CZE ŠK Líně 5,0 43,5
20 18 Živec Jiří 1547 CZE Nýřany 5,0 42,5
21 14 Řehák Michal 1624 CZE ŠK Líně 5,0 40,5
22 37 Mareška Daniel 1376 CZE Slavoj Dvorec 5,0 40,5
23 19 Štich Milan 1535 CZE ŠK Líně 5,0 40,0
24 24 Šimůnek Filip 1483 CZE Union Plzeň 5,0 40,0
25 21 Zítka Zbyněk 1499 CZE ŠK Líně 5,0 39,5
26 27 Karaba David 1453 CZE Jis.Havl.Brod 5,0 37,0
27 13 Štengl Jaroslav 1630 CZE ŠK Líně 5,0 34,0
28 12 Petera Lubomír 1630 CZE S.Domažlice 4,5 48,0
29 16 Porat Mayo 1570 ISR   4,5 45,5
30 62 Čekan Petr 0 CZE Slavoj Dvorec 4,5 42,0
31 34 Honzl Ondřej 1394 CZE T.Podbořany 4,5 42,0
32 64 Pruner Ondřej 0 CZE Slavoj Dvorec 4,5 41,5
33 30 Palková Kateřina 1416 CZE Union Plzeň 4,5 41,5
34 48 König Michal 0 CZE ŠK Líně 4,5 41,0
35 25 Hübner Petr 1480 CZE Slavia Liberec 4,5 38,5
36 46 Kratochvíl Jakub 0 CZE Union Plzeň 4,5 38,5
37 31 Pokorný Jiří 1410 CZE ŠK Líně 4,5 36,5
38 44 Havlík Jindřich 0 CZE Union Plzeň 4,5 36,0
39 39 Franta Stanislav 1365 CZE Lokom.Most 4,5 36,0
40 42 Bím Tomáš 1290 CZE ŠK Líně 4,0 43,0
41 32 Kracíková Kristýna 1409 CZE ŠK Líně 4,0 42,5
  43 Jonáš Václav 1287 CZE Sokol Klatovy 4,0 42,5
43 49 Postupa Martin 0 CZE ŠK J.Lysá n.L. 4,0 40,5
44 52 Hataj Tomáš 0 CZE Slavoj Dvorec 4,0 35,5
45 60 Veselá Barbora 0 CZE ŠK Líně 4,0 35,5
46 33 Kříž Daniel 1401 CZE Union Plzeň 4,0 35,0
47 47 Krliš Jan 0 CZE Sokol Klatovy 3,5 43,5
48 38 Zelenka Miroslav 1369 CZE S.Domažlice 3,5 40,5
49 51 Břicháčková Monika 0 CZE Bohem.Praha 3,5 36,0
50 35 Reitinger Jan 1384 CZE Lokom.Most 3,5 34,5
51 29 Porat Motke 1420 ISR   3,5 31,0
52 53 Hrouza Martin 0 CZE ZS Lichnov 3,5 30,0
53 22 Kracík Miroslav 1484 CZE ŠK Líně 3,5 29,5
54 66 Součková Marie 1434 CZE Lokom.Most 3,5 29,0
55 41 Kouba Stanislav 1334 CZE Lokom.Most 3,0 42,0
56 54 Háva Radim 0 CZE ŠK Líně 3,0 40,0
57 50 Šoral Dalibor 0 CZE ŠK Líně 3,0 34,5
58 61 Švec Miroslav 0 CZE T,Podbořany 3,0 34,0
59 57 Landkammer Jan 0 CZE S.Domažlice 3,0 34,0
60 65 Švec Ondřej 0 CZE T.Podbořany 3,0 34,0
61 56 Koukolík Jan 0 CZE Slavoj Tachov 2,5 32,5
62 58 Lorenc David 0 CZE ŠK Líně 2,5 30,0
63 59 Palková Nikola 0 CZE Union Plzeň 2,0 31,5
64 55 Klesa Josef 0 CZE Sokol Klatovy 2,0 30,5
65 45 Karbusický Ondřej 0 CZE ŠK Líně 2,0 25,5
66 63 Jindřich Zdeněk 0 CZE ŠK Líně 1,0 21,0
Turnaj C - OPEN
Poř. Los Jméno ELO Fed Klub Body BCh
1 32 Bachmann Wolfgang 1990 GER Burgsinn 7,5 49,0
2 1 Soukup Alois 1946 CZE Union Plzeň 7,0 48,0
3 6 Goldobin Tomáš 1788 CZE Sokol Kšice 6,5 46,0
4 7 Horáček David 1784 CZE ŠK Smíchov 6,0 47,5
5 10 Zvolánek Jan 1762 CZE ŠK Smíchov 6,0 45,0
6 3 Lener Jaroslav 1864 CZE ŠK Smíchov 6,0 44,0
7 5 Hrubý Václav 1811 CZE Bonex Teplice 5,5 45,5
8 11 Šochman Petr 1759 CZE S.Vršovice 5,0 49,5
9 9 Háva Jaroslav 1764 CZE ŠK Líně 5,0 46,0
10 4 Fikr Lukáš 1814 CZE Jiskra Hořice 5,0 45,5
11 2 Kasík Miroslav 1897 CZE S.Plzeň-Letná 5,0 44,5
12 8 Soutner Jaroslav 1780 CZE Sokol Košutka 5,0 37,5
13 14 Vojíř Václav jn. 1704 CZE Sokol Plzeň 1 5,0 36,5
14 28 Bartoníček Zdeněk 0 CZE Beseda Plzeň 4,5 44,0
15 18 Doležal Rudolf 1634 CZE Lokom.Cheb 4,5 42,5
16 21 Paroulek Pavel 1495 CZE Jiskra Hořice 4,5 42,0
17 23 Hruška Vladislav 1480 CZE Lokom. Most 4,5 41,0
18 17 Jána Michal 1665 CZE L.DDM Trutnov 4,5 41,0
19 22 Kukačka Ladislav 1487 CZE L.Č.Budějovice 4,5 37,0
20 20 Svoboda Jan 1532 CZE Lokom.Most 4,5 36,5
21 19 Strejček Pavel 1598 CZE Lokom.Cheb 4,5 30,0
22 26 Kaňka Jindřich 0 CZE S.Č.Poříčí 4,0 40,0
23 13 Kvistholm Jonny 1728 SWE LASK 4,0 38,0
24 16 Vojíř Václav sn. 1687 CZE Sokol Plzeň 1 4,0 32,5
25 25 Chlouba Jaroslav 1380 CZE Halma Zbůch 4,0 32,0
26 15 Řeřábek Jaroslav 1698 CZE T.Biom.Říčany 3,5 43,5
27 30 Šmucr Radek 0 CZE Lokom.Plzeň 3,5 36,0
28 24 Urválek Tomáš 1477 CZE Spartak Vrchlabí 3,5 35,5
29 12 Nedoma Petr 1747 CZE Lovoch.Lovosice 2,5 41,0
30 27 Fakan Petr 0 CZE S.Plzeň-Letná 2,0 32,0
31 29 Uhlířová Dobroslava 0 CZE Halma Zbůch 1,0 32,5
32 31 Lutz Gerhard 1685 GER   0,5 18,0