MŠF Plzeň 2003

Festival Schneider Bohemia – Plzeň 2003 - 9. ročník (16. - 24. 8. 2003)

Partie

turnaj A - Mistrovství Čech mužů 2003 – mezinárodní OPEN turnaj dospělých
turnaj B - JUNIOR OPEN 2003
turnaj C - národní OPEN

Výsledky

turnaj A - Mistrovství Čech mužů 2003 – mezinárodní OPEN turnaj dospělých
Poř. Los Titul Jméno ELO Fed Klub Body BCh
1 2 GM Hába Petr 2502 CZE ŠK Trinom Zlín 7,0 41,0
2 6 GM Jansa Vlastimil 2470 CZE ŠK DA Praha 7,0 40,0
3 18 IM Michálek Jan 2390 CZE Sokol Plzeň I 7,0 31,5
4 12 IM Kalod Radek 2435 CZE Slezan Opava 6,5 41,5
5 15   Klíma Lukáš 2425 CZE NH Ostrava 6,5 41,5
6 10 IM Neuman Petr 2438 CZE Sokol Plzeň I 6,5 39,0
7 4 GM Polák Tomáš 2473 CZE Slezan Opava 6,5 38,5
8 13 GM Lechtýnský Jiří 2431 CZE Infinity Pardubice 6,5 36,0
9 1 GM Fedorchuk Sergey 2557 UKR   6,0 41,0
10 14 IM Konopka Michal 2428 CZE ŠK Mahrla Praha 6,0 40,5
11 5 IM Cvek Robert 2471 CZE Slezan Opava 6,0 40,0
12 17 IM Přibyl Josef 2393 CZE Polabí Sokol Joly 6,0 37,0
13 19 IM Nun Jiří 2358 CZE Slavie Hradec Králové 6,0 36,5
14 33   Petr Martin 2236 CZE Sokol Hradec Králové 6,0 36,0
15 38   Zelený Tomáš 2187 CZE Union Plzeň 6,0 36,0
16 11 IM Šimáček Pavel 2437 CZE Agentura 64 Grygov 6,0 34,5
17 34 WIM Blažková Petra 2222 CZE Lokomotiva Brno 6,0 34,0
18 24 IM Sikora-Lerch Jan 2324 CZE TŽ Třinec 6,0 34,0
19 32   Palek Miroslav 2246 GER Sokol Plzeň I 6,0 31,5
20 48   Cífka Stanislav 2160 CZE Slavoj České Budějovice 6,0 30,5
21 9 FM Láznička Viktor 2446 CZE Synthesia Pardubice 5,5 38,0
22 26   Plischki Sebastian 2310 GER   5,5 36,5
23 3 GM Vokáč Marek 2490 CZE ŠK Mahrla Praha 5,5 36,0
24 20 IM Juřek Josef 2342 CZE Sokol Plzeň I 5,5 36,0
25 27   Folk Petr 2284 CZE Sokol Plzeň I 5,5 34,5
26 28   Studnička Tomáš 2282 CZE ŠK DA Praha 5,5 34,0
27 39   Příborský Jan 2181 CZE Union Plzeň 5,5 32,5
28 35   Trkulja Zoran 2220 AUT   5,5 32,5
29 22 IM Freisler Pavel 2329 CZE ŠK Holdia DP Praha 5,5 31,5
30 56   Sochor Stanislav 2141 CZE Agentura 64 Grygov 5,5 31,0
31 7 IM Vološin Leon 2468 CZE Sokol Vyšehrad 5,0 40,5
32 25   Novák Pavel 2317 CZE Šachklub Sokol Klatovy 5,0 38,5
33 16   Bernášek Jan 2402 CZE Infinity Pardubice 5,0 37,0
34 42   Folková Martina 2179 CZE Sokol Plzeň I 5,0 36,5
35 30   Kantorik Marian 2272 SVK   5,0 36,0
36 31   Řehořek Martin 2254 CZE Emerge Ml.Boleslav 5,0 35,5
37 8 IM Gross David 2451 CZE Sokol Plzeň I 5,0 34,5
38 90   Maupin Jean-Paul 2040 FRA Agneaux Saint-Lo 5,0 34,0
39 40   Kuba Jindřich 2180 CZE Opava 5,0 33,5
40 23 IM Gross Štefan 2328 CZE Sokol Plzeň I 5,0 33,0
41 68   Pokrupa Marek 2115 CZE KŠ Tietz 5,0 31,5
42 58   Purnoch Josef 2139 CZE Spolana Neratovice 5,0 31,5
43 74   Cichý Miroslav 2097 CZE Lokomotiva Most 5,0 31,0
44 54   Hlaváč Rudolf 2150 CZE Baník Eastman Sokolov 5,0 30,5
45 70   Nový Václav 2107 CZE Sokol Klatovy 5,0 30,0
46 100   Adámek František 2015 CZE ZČE Plzeň 5,0 30,0
47 107   Barbet Loic 1900 FRA Agneaux Saint-Lo 5,0 29,5
48 105   Beran Bohumil 1935 CZE ŠK Přeštice 5,0 28,5
49 41   Maurer Jochen 2180 GER   4,5 36,0
50 73   Příborský Ivo 2100 CZE Union Plzeň 4,5 35,5
51 46   Čedíková Kateřina 2168 CZE Sokol Klatovy 4,5 33,5
52 29 IM Volodin Viktor 2279 RUS   4,5 33,5
53 47   Vágner Tomáš 2161 CZE Lokomotiva Most 4,5 32,5
54 77   Reitinger Petr 2083 CZE ŠK Chemopetrol Litvínov 4,5 32,5
55 102   Jaroš Martin 1997 CZE Union Plzeň 4,5 32,0
56 50   Galíček Stanislav 2155 CZE Slavoj Tachov 4,5 32,0
57 53   Havlík Jan ml. 2151 CZE Tartan Prachatice 4,5 31,0
58 60   Tůma Jiří 2138 CZE Jiskra Havlíčkův Brod 4,5 31,0
59 21   Horák Michal 2341 CZE SK Děčín 4,5 30,5
60 72   Kratochvíl Miloš 2102 CZE Sokol Písek 4,5 30,5
61 49   Bujak Michal 2159 CZE Spartak Ústí n.L. 4,5 30,0
62 66   Jirásek Pavel 2126 CZE Sokol Hradec Králové 4,5 30,0
63 67   Nováček Karel 2116 CZE Šachklub Sokol Klatovy 4,5 30,0
64 92   Choisy Mathilde 2024 FRA Agneaux Saint-Lo 4,5 29,5
65 103   Toman Jan 1940 CZE Slavoj Tachov 4,5 29,0
66 61   Huisman Hugues 2135 FRA Agneaux Saint-Lo 4,5 24,5
67 52   Londýn Radek 2152 CZE S.Vyšehrad VISUS 4,0 35,5
68 43   Hrbolka Ladislav sr. 2174 CZE Lokomotiva Most 4,0 35,0
69 51   Kopasov Evgeny 2154 RUS   4,0 34,5
70 76   Skácel Jan 2093 CZE Sokol Benešov 4,0 33,5
71 71   Toman Jaroslav 2107 CZE Slavoj Tachov 4,0 33,0
72 87   Hodová Lucie 2059 CZE ŠK Líně 4,0 32,5
73 45   Kubíková Alena 2170 CZE Sokol Praha-Kobylisy 4,0 32,5
74 62   Ondreját Miroslav 2133 CZE B.Eastman Sokolov 4,0 32,0
75 36   Hrbolka Ladislav jr. 2207 CZE Lokomotiva Most 4,0 31,0
76 55   Podbrdský Pavel 2142 CZE Lokomotiva Brno 4,0 30,0
77 84   Kolář Jáchym 2063 CZE ŠK Pivovar Louny 4,0 30,0
78 69   Beneteau Hubert 2109 FRA Agneaux Saint-Lo 4,0 30,0
79 44   Pech Václav 2171 CZE MKS Vyškov 4,0 29,0
80 93   Kupka František 2011 CZE Loko Plzeň 4,0 28,5
81 111   Vrána Jan 1855 CZE 1.novoborský ŠK 4,0 28,0
82 95   Mička Vladislav 1982 CZE ŠK Líně 4,0 28,0
83 96   Kratochvíl Jakub 1977 CZE Baník Eastman Sokolov 4,0 27,5
84 65   Bartoníček Zdeněk 2127 CZE Česká beseda Plzeň 4,0 25,5
85 85   Šnaidr Jiří 2063 CZE Sokol Plzeň-Letná 4,0 25,0
86 98   Kovář Josef 1922 CZE ŠK Praha Smíchov 4,0 25,0
87 104   Fales Anatolij 1937 CZE Jiskra Tanvald 3,5 32,0
88 78   Sedláček Jiří 2083 CZE Slavoj Tachov 3,5 31,5
89 88   Kameník Martin 2057 CZE Marty Most 3,5 31,5
90 86   Vinklárek Ondřej 2061 CZE Sokol Sendražice 3,5 28,5
91 108   Pravdík Kamil 1893 CZE Sokol Tábor 3,5 28,0
92 79   Staszko Martin 2083 CZE TŽ Třinec 3,5 28,0
93 63   Postupa Pavel 2132 CZE Polabí Sokol Joly 3,5 27,5
94 57   Vrchotka Josef 2140 CZE DDM Osek 3,5 26,0
95 89   Houška Jiří 2056 CZE Sokol Spálené Poříčí 3,5 23,0
96 80   Sládek Jaroslav 2081 CZE Sokol Spálené Poříčí 3,0 31,0
97 82   Cvikl Michal 2078 CZE Šakal Kozolupy 3,0 31,0
98 81   Vladyka Václav 2079 CZE ŠK Česká Lípa 3,0 29,0
99 64   Wünsch Jiří 2130 CZE ŠK Rakovník 3,0 28,5
100 91   Hájek Jaroslav 2029 CZE Sokol Zaječice 3,0 28,0
101 37   Brom Jiří 2201 CZE ŠK Týn n.Vlt. 3,0 28,0
102 113   Vlček Josef 1840 CZE DDM Osek 3,0 28,0
103 59   Horák Jiří 2138 CZE SSZŠ Litvínov 3,0 27,5
104 101   Pražák Ondřej 2010 CZE Jiskra Tanvald 3,0 27,5
105 114   Letourneur Arthur 1830 FRA Agneaux Saint-Lo 3,0 27,5
106 109   Kubík Jaroslav 1863 CZE Sokol Praha-Kobylisy 3,0 27,5
107 83   Kalista Karel 2074 CZE Lokomotiva Plzeň 3,0 27,0
108 115   Traczewski Wojciech 1800 POL MDK Malbork 3,0 25,0
109 97   Szarowski Daniel 1930 CZE Česká beseda Plzeň 2,5 26,5
110 94   Kovařík Josef 2007 CZE ŠK Líně 2,5 23,0
111 99   Miskolczi Vítězslav 2019 CZE TJ Slovan Praha-Bohnice 2,5 21,0
112 75   Kříž Luboš 2097 CZE Lokomotiva Plzeň 2,5 18,5
113 110   Postupa Pavel 1863 CZE Polabí Sokol Joly 2,0 25,5
114 106   Hásek Pavel 1934 CZE Jiskra Tanvald 2,0 24,5
115 112   Krejčová Kateřina 1848 CZE Sokol Hradec Králové 2,0 24,0
turnaj B - JUNIOR OPEN 2003
Poř. Los Jméno ELO Fed Klub Body BCh
1 12 Petera Lubomír 1660 CZE Sokol Domažlice 7,0 40,0
2 28 Kubát Miroslav 0 CZE Sokol Klatovy 7,0 38,5
3 5 Šimůnek Filip 1788 CZE Union Plzeň 6,5 38,0
4 3 Martínek Pavel 1826 CZE Lokomotiva Cheb 6,5 35,5
5 13 Kříž Daniel 1639 CZE Union Plzeň 6,0 38,5
6 9 Pospíšil Aleš 1701 CZE Desko Liberec 6,0 36,5
7 14 Palková Kateřina 1606 CZE Union Plzeň 6,0 36,0
8 2 Della-Rossa Anastasia 1850 RUS   6,0 33,5
9 15 Řehák Michal 1580 CZE ŠK Líně 5,5 37,0
10 6 Šmíd Jindřich 1784 CZE ŠK Líně 5,5 36,5
11 1 Reitingerová Iveta 1863 CZE Lokomotiva Most 5,5 35,5
12 16 Fořt Tomáš 1508 CZE ZČE Plzeň 5,5 32,5
13 8 Háva Petr 1735 CZE ŠK Líně 5,0 41,0
14 10 Benák Jaroslav 1677 CZE Jiskra Havlíčkův Brod 5,0 37,5
15 17 Hanzal Marek 1505 CZE ŠK Týn n.Vlt. 5,0 36,5
16 20 Havlík Jindřich 1471 CZE Union Plzeň 5,0 36,0
17 21 Pokorný Jiří 1420 CZE ŠK Líně 5,0 34,5
18 18 Krliš Jan 1473 CZE Sokol Klatovy 5,0 30,0
19 11 Postupa Martin 1676 CZE Polabí Sokol Joly 4,5 35,5
20 25 Žižka Vladimír 1261 CZE ŠK Týn n. Vlt. 4,5 35,0
21 22 Jonáš Václav 1390 CZE Sokol Klatovy 4,5 33,5
22 7 Cheype Marie 1780 FRA Agneaux Saint-Lo 4,5 33,0
23 4 Kopasov Alexander 1800 RUS   4,5 33,0
24 19 Novák Michal 1472 CZE TJ Lanškroun 4,5 30,0
25 29 Schánilec Martin 0 CZE Sokol Klatovy 4,5 29,0
26 26 Chlad Lukáš 0 CZE Union Plzeň 4,0 33,0
27 23 Kracíková Kristýna 1367 CZE ŠK Líně 4,0 29,5
28 30 Uzel Jan 0 CZE ŠK Líně 4,0 29,5
29 24 Hrouza Martin 1262 CZE Lokomotiva Krnov 4,0 28,5
30 27 Císler Michal 0 CZE Union Plzeň 4,0 26,5
31 36 Steinhauserová Anna 0 CZE Řemdih Strmilov 4,0 24,0
32 38 Balhar Jan 0 CZE ŠK Líně 3,5 30,0
33 33 Klesa Josef 0 CZE Sokol Klatovy 3,5 25,5
34 32 Havlíková Kristýna 0 CZE Union Plzeň 3,5 25,5
35 35 Palková Nikola 0 CZE Union Plzeň 3,5 23,5
36 34 Lorenc David 0 CZE ŠK Líně 3,0 26,0
37 39 Kašová Kateřina 0 CZE ŠK Líně 3,0 22,5
38 41 Steinhauser Václav 0 CZE Řemdih Strmilov 2,5 24,5
39 37 Šiml Oldřich 0 CZE ŠK Líně 2,5 24,0
40 31 Braun Michal 0 CZE ŠK Líně 2,5 22,0
41 42 Šmídová Marta 0 CZE ŠK Líně 2,0 24,5
42 40 Plassová Ivana 0 CZE ŠK Líně 1,0 23,0
turnaj C - národní OPEN
Poř. Los Jméno ELO Fed Klub Body BCh
1 11 Lexa Josef 1842 CZE TJ Slovan Praha-Bohnice 7,0 35,0
2 1 Vevera Radek 1977 CZE Bohemians Praha 6,5 40,5
3 3 Mrnka Jan 1908 CZE Marty Most 6,5 39,5
4 19 Nathanský Daniel 1792 CZE ZČE Plzeň 6,5 37,5
5 10 Tichý Štěpán 1852 CZE KŠ Tietz 6,5 36,0
6 7 Vrkota Miloš 1870 CZE Sokol Sendražice 6,5 35,5
7 5 Vrána Petr 1885 CZE TJ Staňkov 6,0 40,0
8 13 Král Pavel 1828 CZE TJ Slovan Praha-Bohnice 6,0 34,5
9 22 Pokomándy Mikuláš 1754 CZE ZČE Plzeň 6,0 32,5
10 12 Vlk Miloslav 1840 CZE DIOSS Nýřany 5,5 39,0
11 14 Lener Jaroslav 1823 CZE ŠK Praha-Smíchov 5,5 36,5
12 23 Bartoníček Zdeněk jr. 1750 CZE Česká beseda Plzeň 5,5 36,0
13 20 Král Petr 1772 CZE Slavoj Dvorec 5,5 33,5
14 31 Pašek Martin 1669 CZE DIOSS Nýřany 5,5 33,0
15 8 Baborovský Jaroslav 1862 CZE Union Plzeň 5,5 32,0
16 9 Háva Jaroslav 1861 CZE ŠK Líně 5,0 37,5
17 29 Albrecht Jiří 1695 CZE Sokol Košutka 5,0 33,5
18 18 Rouč Michal 1793 CZE Spartak Ústí n.L. 5,0 31,5
19 27 Steinhauser František 1709 CZE Řemdih Strmilov 5,0 31,5
20 2 Soukup Alois 1943 CZE Sokol Plzeň-Košutka 4,5 40,5
21 21 Pechát Josef 1758 CZE Sokol Plzeň-Košutka 4,5 34,5
22 25 Hadač Pavel 1744 CZE Union Plzeň 4,5 34,0
23 24 Soutner Jaroslav 1695 CZE Sokol Košutka 4,5 33,5
24 35 Staněk Václav 1635 CZE DA Praha 4,5 32,0
25 16 Dvořák Miloslav 1802 CZE ZČE Plzeň 4,5 30,5
26 15 Vojíř Václav jr 1823 CZE Sokol Plzeň I 4,5 30,5
27 42 Háva Radim 1472 CZE ŠK Líně 4,5 30,0
28 37 Strejček Pavel 1628 CZE Lokomotiva Cheb 4,5 27,5
29 4 Pekař František 1889 CZE SK Děčín 4,5 27,0
30 26 Zach Tomáš 1729 CZE SKK Rokycany 4,5 24,0
31 49 Vasiliev Sergej 0 RUS   4,0 34,5
32 45 Šára Stanislav 0 CZE Lokomotiva Most 4,0 32,5
33 34 Vojíř Václav sr. 1645 CZE Sokol Plzeň I 4,0 29,5
34 6 Hrubý Václav 1874 CZE DDM Osek 4,0 26,5
35 38 Koubek Jiří 1612 CZE ŠK Týn n.Vlt. 3,5 32,5
36 32 Machálek Martin 1662 CZE ŠK Týn n.Vlt. 3,5 30,5
37 28 Fairaisl Dušan 1699 CZE Spartak Žebrák 3,5 29,0
38 30 Hüttner Miloš 1674 CZE KŠ Tietz 3,5 28,0
39 36 Wadura Robert 1635 CZE TJ Slovan Praha-Bohnice 3,5 27,0
40 46 Neumanová Monika 1346 CZE Bohemians Praha 3,0 32,0
41 47 Šefrna František 0 CZE Lokomotiva Plzeň 3,0 30,0
42 44 Dostál Karel 1415 CZE DIOSS Nýřany 3,0 27,5
43 40 Bolek Martin 1524 CZE Šakal Kozolupy 3,0 25,5
44 43 Kracík Miroslav 1438 CZE ŠK Líně 2,5 24,5
45 39 Kotěšovec Daniel 1555 CZE Sokol Plzeň - Letná 2,5 24,5
46 41 Mede Martin 1509 CZE ZČE Plzeň 2,5 23,0
47 33 Kaňka Jindřich 1654 CZE Sokol Červené Poříčí 2,5 21,0
48 48 Polák Miloš 0 CZE Lokomotiva Plzeň 1,5 23,0
49 17 Šrubař Pavel 1799 CZE SKK ZP Rokycany 1,0 2,5
turnaj D - turnaj mládeže
Poř. Los Jméno ELO Fed Klub Body BCh
1 2 Vrána Jan 1855 CZE 1.novoborský ŠK 6,0 21,5
2 9 Jonáš Václav 1390 CZE Sokol Klatovy 5,5 21,0
3 1 Postupa Pavel 1863 CZE Polabí Sokol Joly 5,0 21,5
4 5 Šimůnek Filip 1788 CZE Union Plzeň 5,0 21,0
5 8 Havlík Jindřich 1471 CZE Union Plzeň 5,0 18,5
6 13 Kubát Miroslav 1100 CZE Sokol Klatovy 4,0 22,0
7 16 Schánilec Martin 1100 CZE Sokol Klatovy 4,0 18,0
8 3 Della-Rosa Anastasya 1850 RUS   4,0 18,0
9 6 Postupa Martin 1676 CZE Polabí Sokol Joly 4,0 17,5
10 7 Krliš Jan 1473 CZE Sokol Klatovy 3,5 21,0
11 4 Kopasov Alexander 1800 RUS   3,0 20,0
12 10 Havlíková Kristýna 1250 CZE Union Plzeň 3,0 18,0
13 15 Pošmurný Oldřich 1100 CZE Lokomotiva Most 3,0 16,5
14 11 Klesa Josef 1250 CZE Sokol Klatovy 3,0 15,5
15 14 Lorenc David 1100 CZE ŠK Líně 3,0 15,0
16 17 Škorvagová Martina 1100 CZE Sokol Klatovy 3,0 12,0
17 18 Steinhauserová Anna 1100 CZE Řemdih Strmilov 2,5 15,0
18 12 Kejhová Lenka 1100 CZE Union Plzeň 2,0 13,5
19 19 Mundil Jindřich 1000 CZE Sokol Letná 1,5 13,5
20 20 Steinhauser Václav 1000 CZE Řemdih Strmilov 0,0 13,5
turnaj E - turnaj neregistrovaných
Poř. Los Jméno FED Klub Body
1 4 Della-Rossa Anastasya RUS Rusko 5,0
2 1 Vileta Stanislav CZE Plzeň 4,0
3 2 Postupová Martina CZE Milovice 2,0
  3 Martan Petr CZE Plzeň 2,0
  5 Havlík Petr CZE Plzeň 2,0
6 6 Fairaislova Eva CZE Chaloupky 0,0
turnaj F - bleskový turnaj
Poř. Los Jméno ELO Fed Klub Body BCh
1 1 Štoček Jiří 2500 CZE Sokol Plzeň I 11,0 84,0
2 2 Neuman Petr 2438 CZE Sokol Plzeň I 10,0 82,0
3 5 Vašíček Martin 2158 CZE Sokol Domažlice 9,5 83,5
4 4 Chrz Pavel 2167 CZE Spartak Ústí 8,5 83,5
5 7 Racek Jiří 2130 CZE Slavoj Dvorec 8,0 86,0
6 11 Pražák Ondřej 2010 CZE Tanvald 8,0 86,0
7 3 Spal Milan 2314 CZE Sokol Písek 8,0 83,5
8 10 Sedláček Tomáš 2020 CZE ASIX Praha 7,5 87,0
9 14 Pekař František 1889 CZE ŠK Děčín 7,5 75,0
10 17 Vrána Jan 1855 CZE Nový Bor 7,0 82,5
11 16 Valenz Miroslav 1856 CZE Spoje České Budějovice 7,0 82,0
12 12 Szarowski Daniel 1930 CZE Česká Beseda Plzeň 7,0 76,0
13 9 Kratochvíl Miloš 2100 CZE Sokol Písek 7,0 72,0
14 29 Novotný Jaromír 1250 CZE Česká Beseda Plzeň 7,0 67,0
15 13 Pravdík Kamil 1893 CZE Sokol Tábor 6,5 76,0
16 27 Císler Michal 1250 CZE Union Plzeň 6,5 60,5
17 19 Volf Vilém 1822 CZE Šakal Kozolupy 6,0 76,0
18 8 Kameník Martin 2100 CZE Marty Most 6,0 72,5
19 20 Pospíšil Aleš 1701 CZE Liberec 6,0 68,5
20 6 Vrchotka Josef 2140 CZE Osek 6,0 67,0
21 15 Postupa Pavel 1863 CZE Lysá n.L. 6,0 65,0
22 23 Fastová Karolína 1593 CZE Union Plzeň 6,0 63,5
23 24 Havlík Jindřich 1471 CZE Union Plzeň 6,0 59,5
24 21 Postupa Martin 1676 CZE Lysá n.L. 6,0 59,0
25 25 Výborný Jaroslav 1301 CZE Sokol Košutka 5,0 60,0
26 18 Jenč Milan 1823 CZE SK Líně 5,0 59,5
27 22 Zemanová Romana 1672 CZE Nové Město p.S. 4,0 61,5
28 26 Fakan Petr 1300 CZE Sokol Plzeň-Letná 3,0 60,5
29 28 Havlíkova Kristýna 1250 CZE Union Plzeň 3,0 60,0
30 30 Koukolík Jan 1100 CZE Tachov 1,0 59,5