MŠF Plzeň 2004

Festival Schneider Bohemia – Plzeň 2004 (10.ročník) - 14. - 22. 8. 2004

Partie

Turnaj A - FIDE OPEN
Turnaj B - junior OPEN
Turnaj C - národní OPEN - "Memoriál M. Suka"

Výsledky

Turnaj A - FIDE OPEN
Poř. Los Titul Jméno ELO Fed Klub Body BCh
1 5 IM Berescu Alin 2404 ROM   7,5 39,0
2 1 IM Cvek Robert 2461 CZE TJ Slavoj Poruba 7,0 40,5
3 7 FM Heinzel Olaf 2402 GER FC Bayern München 7,0 38,0
4 3 IM Neuman Petr 2428 CZE Sokol Plzeň I 7,0 37,5
5 12   Plischki Sebastian 2325 GER   6,5 40,5
6 11 WGM Hagarová Zuzana 2330 SVK KdV Kežmarok 6,5 38,5
7 28   Šimůnek Aleš 2200 CZE Sokol Plzeň I 6,5 37,0
8 6 IM Grunberg Mihai 2403 ROM   6,5 36,0
9 4 IM Zawadzki Stanislav 2428 POL   6,0 39,5
10 14   Novák Pavel 2323 CZE Sokol Plzeň I 6,0 39,0
11 9 M Černoušek Lukáš 2378 CZE Bohemians Praha 6,0 38,5
12 2 IM Gajewski Grzegorz 2439 POL Piatka Skierniewice 6,0 38,5
13 15 IM Sikora-Lerch Jan 2320 CZE TŽ Třinec 6,0 38,0
14 8 IM Juřek Josef 2387 CZE Polabí Sokol Joly 6,0 36,0
15 22 WIM Zawadzka Jolanta 2272 POL   6,0 35,5
16 24 WIM Ionica Iulia 2264 ROM   6,0 32,5
17 13 M Fiala Robert 2324 CZE Sokol Plzeň-Letná 5,5 42,0
18 16   Petr Martin 2307 CZE Synthesia Pardubice 5,5 37,5
19 18 M Studnička Tomáš 2302 CZE Dům armády Praha 5,5 37,5
20 19 M Řehořek Martin 2300 CZE Emerge Ml. Boleslav 5,5 37,5
21 26   Folk Petr 2245 CZE Sokol Plzeň I 5,5 36,5
22 25   Zelený Tomáš 2254 CZE Union Plzeň 5,5 36,5
23 21 FM Bensch Patrick 2295 GER Pfarrkirchen 5,5 36,0
24 34   Bujak Michal 2179 CZE Spartak Ústí n.L. 5,5 35,0
25 81   Jeníček Emil 2021 CZE SSZŠ Litvínov 5,5 35,0
26 27   Franchini Gabriele 2215 ITA   5,5 34,5
27 17 M Cífka Stanislav 2302 CZE Slavoj České Budějovice 5,5 34,0
28 10 IM Michálek Jan 2377 CZE Sokol Plzeň I 5,5 33,5
29 31   Koth Stefan 2190 GER Dortmund-Brackel 5,5 30,5
30 58   Reitinger Petr 2090 CZE SZŠ Litvinov 5,5 29,5
31 30   Tůma Jiří 2192 CZE Sokol Bedřichov 5,0 38,5
32 35   Vašíček Martin 2175 CZE Sokol Domažlice 5,0 36,0
33 38   Hlaváč Rudolf 2165 CZE B.E.Sokolov 5,0 35,5
34 43   Havlík Jan 2136 CZE Tatran Prachatice 5,0 35,0
35 33   Galíček Stanislav 2181 CZE Slavoj Tachov 5,0 35,0
36 37 WMK Folková Martina 2165 CZE Sokol Plzeň I 5,0 34,0
37 53   Toman Jan 2103 CZE Slavoj Strojplast Tachov 5,0 33,0
38 23   Wiesinger Robert 2265 AUT Union Hartkirchen 5,0 33,0
39 63   Vrána Jan 2074 CZE 1. Novoborský ŠK 5,0 33,0
40 54   Vrchotka Josef 2103 CZE Bonex Teplice 5,0 32,5
41 49   Hodová Lucie 2112 CZE ŠK Líně 5,0 30,5
42 46   Pokrupa Marek 2122 CZE KŠ Tietz K.Vary 5,0 30,0
43 70   Vachtfeidl Petr 2060 CZE 1.ŠK Jihlava 5,0 30,0
44 96   Šimůnek Filip 1877 CZE Union Plzeň 5,0 28,5
45 80   Goldobin Tomáš 2027 CZE KŠ Tietz Karlovy Vary 5,0 28,5
46 72   Cvikl Michal 2056 CZE Šakal Kozolupy 5,0 28,0
47 57   Bukáček Lubomír 2091 CZE Žďas Žďár n.S. 4,5 36,5
48 41   Toman Jaroslav 2145 CZE Slavoj Strojplast Tachov 4,5 36,0
49 36   Jaroš Martin 2149 CZE Union Plzeň 4,5 35,0
50 78   Kudláček Jaroslav 2039 CZE ŠK Duras BVK 4,5 34,0
51 47   Jeníček Michal 2117 CZE SSZŠ Litvínov 4,5 33,5
52 45   Chaluš Karel 2123 CZE Sokol Plzeň-Letná 4,5 33,0
53 59   de Cauter Wolfgang 2089 GER SF Heinsberg 4,5 32,0
54 83   Kalista Karel 2019 CZE Lokomotiva Plzeň 4,5 30,0
55 65   Ondreját Miroslav 2072 CZE B.E.Sokolov 4,5 29,5
56 68   Valíčkova Martina 2063 CZE TŽ Třinec 4,5 29,0
57 103   Svoboda Jan 1769 CZE Lokomotiva Most 4,5 29,0
58 75   Vinklárek Ondřej 2044 CZE Sokol Sendražice 4,5 28,5
59 98   Petera Lubomír 1851 CZE Sokol Domažlice 4,5 28,5
60 60   Hejl Jaroslav 2081 CZE Řemdih Strmilov 4,5 26,5
61 107   Rakous Pavel 1716 CZE   4,5 23,0
62 32   Purnoch Josef 2184 CZE Spolana Neratovice 4,0 36,0
63 64   Kříž Luboš 2072 CZE Union Plzeň 4,0 35,5
64 73   Špírek Adam 2049 CZE Lokomotiva Most 4,0 33,0
65 39   Káňa Pavel 2159 CZE Jäkl Karviná 4,0 31,0
66 71   Kameník Martin 2057 CZE MARTY Baník Most 4,0 31,0
67 84   Peníška Pavel 2011 CZE Desko Liberec 4,0 30,5
68 40   Beran Bohumil 2158 CZE ŠK Přeštice 4,0 29,0
69 92   Jína Luboš 1943 CZE TJ Nisa Proseč 4,0 29,0
70 88   Drahorád Daniel 1977 CZE Bohemians Praha 4,0 28,5
71 93   Muk Ivo 1916 CZE ŠK Přeštice 4,0 28,5
72 66   Spiesberger Gerhard 2070 AUT Ranshofen 4,0 28,0
73 91   Pahorecký Jiri 1946 CZE Koberce Kájov 4,0 27,5
74 56   Nový Václav 2093 CZE Sokol Klatovy 4,0 26,0
75 42   Adámek František 2144 CZE ZČE Plzeň 4,0 24,5
76 101   Steinhauser František 1775 CZE Řemdih Strmilov 4,0 23,5
77 69   Šnaidr Jiří 2063 CZE Sokol Plzeň-Letná 3,5 32,0
78 95   Čekan Petr 1894 CZE Sokol Letná 3,5 31,5
79 50   Racek Jiří 2112 CZE Slavoj Dvorec 3,5 31,5
80 67   Sedláček Jiří 2069 CZE Slavoj Strojplast Tachov 3,5 31,0
81 94   Fiala Jan 1914 CZE ŠK Veselí n.L. 3,5 29,0
82 62   Mitterhuemer Günter 2075 AUT Union Hartkirchen 3,5 28,5
83 104   Steinhauser Dominik 1753 CZE Řemdih Strmilov 3,5 27,5
84 97   Vojíř Václav 1863 CZE Sokol Plzeň I 3,5 27,5
85 52   Skácel Jan 2103 CZE Sokol Benešov 3,5 27,0
86 105   Kříž Daniel 1732 CZE Union Plzeň 3,5 27,0
87 51   Hyrš Martin 2108 CZE ŠK Duras BVK 3,5 26,5
88 74   Vladyka Václav 2048 CZE ŠK Česká lípa 3,5 26,5
89 55   Fruehauf Norbert 2097 AUT Ranshofen 3,5 25,5
90 20 IM Gross Štefan 2294 CZE Sokol Plzeň I 3,5 25,5
91 106   Vojíř Václav 1721 CZE Sokol Plzeň I 3,5 25,0
92 108   Steinhauser Antonín 1714 CZE Řemdih Strmilov 3,0 30,5
93 85   van der Veen Ronald 2002 NED Schaakwoude 3,0 30,0
94 76   Čečil Pavel 2042 CZE Lokomotiva Plzeň 3,0 29,0
95 99   Reitingerová Iveta 1841 CZE Chemopol Litvínov 3,0 27,0
96 61   Malec Jan 2079 CZE UD Hamr 3,0 26,5
97 48   Gutdeutsch Otto 2116 AUT   3,0 26,0
98 77   Sládek Jaroslav 2042 CZE Sokol Spálené Poříčí 3,0 25,5
99 44   Pech Václav 2135 CZE MKS Vyškov 3,0 25,0
100 86   van Himbergen Har 1996 NED   3,0 25,0
101 102   Háva Petr 1770 CZE ŠK Líně 3,0 24,0
102 29   Maurer Jochen 2198 GER   2,5 30,5
103 87   Voglová Eva 1988 CZE Jiskra Havlíčkův Brod 2,5 30,0
104 89   Vlček Josef 1976 CZE Bonex Teplice 2,5 27,5
105 90   Kovařík Josef 1959 CZE ŠK Líně 2,5 23,0
106 100   Woudstra Willem 1781 NED Schaakwoude 2,5 22,5
107 82   Zimmer Christian 2020 AUT Union Hartkirchen 2,0 27,5
108 79   Bonetti Carlo 2032 ITA   0,0 19,5
Turnaj B - junior OPEN
Poř. Los Jméno ELO Fed Klub Body BCh
1 7 Palková Kateřina 1713 CZE Union Plzeň 7,0 38,0
2 3 Kubát Miroslav 1746 CZE Sokol Klatovy 6,5 39,5
3 38 Balhar Jan 1000 CZE ŠK Líně 6,5 34,0
4 2 Havlík Jindřich 1775 CZE Union Plzeň 6,0 40,5
5 9 Havlíková Kristýna 1620 CZE Union Plzeň 6,0 39,0
6 10 Oreský Jan 1582 CZE Desko Liberec 6,0 38,0
7 5 Benák Jaroslav 1730 CZE Jiskra Havlíčkův Brod 6,0 37,0
8 13 Živec Jiří 1527 CZE Dioss Nýřany 6,0 35,0
9 6 Jonáš Václav 1716 CZE Sokol Klatovy 6,0 32,5
10 4 Pospíšil Aleš 1737 CZE Desko Liberec 5,0 38,5
11 11 Řehák Jakub 1545 CZE Lokomotiva Most 5,0 38,5
12 28 Pošmurný Oldřich 1250 CZE Lokomotiva Most 5,0 37,5
13 16 Pokorný Jiří 1499 CZE ŠK Líně 5,0 36,0
14 17 Šulista Daniel 1494 CZE Řemdih Strmilov 5,0 36,0
15 18 Císler Michal 1485 CZE Union Plzeň 5,0 35,5
16 8 Reitinger Jan 1707 CZE Lokomotiva Most 5,0 34,0
17 14 Krliš Jan 1519 CZE Sokol Klatovy 5,0 33,5
18 1 Iwanow Anna 1800 POL MUKS MDK Srodm.Wroclaw 5,0 30,5
19 31 Křížek Martin 1100 CZE Sokol Domažlice 5,0 28,0
20 27 Nebehaj Ondřej 1250 CZE Sokol Domažlice 5,0 27,5
21 19 Hrouza Martin 1419 CZE VMS Sosnová 4,5 34,5
22 25 Dražský Roman 1250 CZE Sokol Domažlice 4,5 34,0
23 22 Kracíková Kristýna 1374 CZE ŠK Líně 4,5 31,5
24 12 Chlad Lukáš 1544 CZE Union Plzeň 4,5 29,5
25 34 Steinhauserová Anna 1100 CZE Řemdih Strmilov 4,5 27,5
26 39 Chmelař Ondřej 1000 CZE Sokol Plzeň-Letná 4,5 25,5
27 21 Bauer Tomáš 1395 CZE Sokol Domažlice 4,0 31,5
28 26 Kuča Tomáš 1250 CZE Sokol Domažlice 4,0 30,0
29 15 Šimlová Jana 1508 CZE ŠK Líně 4,0 26,5
30 20 Uzel Jan 1408 CZE ŠK Líně 4,0 25,0
31 24 Karbusický Ondřej 1258 CZE ŠK Líně 3,5 31,0
32 29 Válek Tomáš 1250 CZE Sokol Tábor 3,5 30,5
33 23 König Michal 1274 CZE ŠK Líně 3,5 30,0
34 36 Šimeček Josef 1100 CZE Di Lotti Bernartice 3,5 29,0
35 35 Váchal Pavel 1100 CZE Sokol Domažlice 3,0 31,0
36 30 Kučera Michal 1100 CZE Řemdih Strmilov 3,0 28,5
37 37 Šiml Oldřich 1100 CZE ŠK Líně 3,0 26,0
38 32 Lorenc David 1100 CZE ŠK Líně 2,0 28,0
39 33 Steinhauser Václav 1100 CZE Řemdih Strmilov 1,0 25,0
Turnaj C - národní OPEN - "Memoriál M. Suka"
Poř. Los Jméno ELO Fed Klub Body Bch
1 2 Háva Jaroslav 1871 CZE ŠK Líně 7,0 40,5
2 6 Rouč Michal 1776 CZE ŠK Ústí n.Labem 7,0 38,0
3 17 Černý Václav 1659 CZE Spartak Klenčí p.Č. 6,5 40,0
4 13 Bukáček sr. Lubomír 1728 CZE Sokol Jámy 6,5 31,5
5 5 Dvořák Miloslav 1796 CZE ZČE Plzeň 6,0 37,5
6 9 Nathanský Daniel 1771 CZE ZČE Plzeň 6,0 36,5
7 8 Bartoníček Zdeněk 1771 CZE Česká Beseda Plzeň 6,0 36,0
8 10 Königs Christoph 1768 GER SF Heinsberg 5,5 40,0
9 11 Šmíd Jindřich 1752 CZE ŠK Líně 5,5 37,5
10 7 Pechát Josef 1775 CZE Sokol Plzeň-Košutka 5,5 36,0
11 4 Tenk Petr 1806 CZE Sokol Plzeň-Košutka 5,5 34,0
12 14 Pašek Martin 1710 CZE ŠK SU Heřmanova Huť 5,5 33,5
13 15 Zach Tomáš 1666 CZE Rokycany 5,0 35,5
14 34 Řezníček Matouš 1411 CZE Spartak Klenčí p.Č. 5,0 33,5
15 12 Chloupek Jaroslav 1743 CZE Sokol Domažlice 5,0 30,5
16 3 Talma Klaas 1823 NED Schaakwoude 5,0 30,5
17 24 Šefrna František 1615 CZE Lokomotiva Plzeň 4,5 38,5
18 27 Kang Mei Yin 1589 CZE KŠ Tietz 4,5 34,0
19 22 Verf Fedde 1638 NED Schaakwoude 4,5 33,0
20 18 Albrecht Jiří 1657 CZE Sokol Plzeň-Košutka 4,5 32,5
21 32 Schánilec Martin 1488 CZE Sokol Klatovy 4,5 29,0
22 1 Szarowski Daniel 1889 CZE Česká Beseda Plzeň 4,5 28,0
23 36 Lasík Petr 1390 CZE Kaskáda Bílina 4,5 27,0
24 16 Soutner Jaroslav 1703 CZE Sokol Košutka 4,0 34,0
25 23 Fastová Karolína 1636 CZE Union Plzeň 4,0 32,0
26 29 Bolek Martin 1554 CZE Šakal Kozolupy 4,0 29,5
27 30 Vitouš Václav 1553 CZE Šakal Kozolupy 4,0 28,0
28 28 Háva Radim 1557 CZE ŠK Líně 4,0 26,5
29 33 Veenstra Catrines 1474 NED Schaakwoude 4,0 25,5
30 26 Hahn Christian 1601 GER SF Heinsberg 4,0 24,5
31 25 Volf Michal 1611 CZE TJ Dvůr Králové n.L. 3,5 31,5
32 20 van der Heide Gerben 1648 NED Schaakwoude 3,5 27,5
33 38 Fakan Petr 1253 CZE Sokol Letná 3,5 26,0
34 21 Málek Milan 1642 CZE ŠK Líně 3,0 30,0
35 40 Martan Petr 1000 CZE Sokol Plzeň-Košutka 3,0 29,5
36 19 Staněk Václav 1654 CZE DA Praha 3,0 29,0
37 37 Polák Miloš 1368 CZE Lokomotiva Plzeň 3,0 26,0
38 35 van Merkerk Rutger 1400 NED Utrecht 2,0 27,0
39 39 Křížek Alex 1000 CZE Sokol Domažlice 2,0 26,5
40 31 Zelenka Miroslav 1504 CZE Sokol Domažlice 1,5 9,0
Turnaj D - turnaj mládeže v rapid šachu
Poř. Los Jméno ELO Fed Klub Body BCh
1 3 Palková Kateřina 1713 CZE Union Plzeň 6,5 20,5
2 1 Iwanow Anna 1800 POL MUKS MDK Srodm.Wroclaw 5,0 19,5
3 2 Havlík Jindřich 1775 CZE Union Plzeň 5,0 19,0
  5 Císler Michal 1485 CZE Union Plzeň 5,0 19,0
5 4 Havlíková Kristýna 1620 CZE Union Plzeň 3,5 19,5
6 6 Hrouza Martin 1419 CZE VSM Sosnova 3,5 17,5
7 8 König Michal 1274 CZE ŠK Líně 3,5 16,5
8 10 Šimůnek Marek 1250 CZE Union Plzeň 3,5 15,0
9 7 Staníček Petr 1399 CZE ŠK Líně 2,5 14,5
10 9 Karbusický Ondřej 1258 CZE ŠK Líně 2,0 19,5
11 11 Lorenc David 1100 CZE ŠK Líně 2,0 19,5
12 12 Kroupová Eva 1000 CZE ŠK Líně 0,0 15,0
Turnaj E - bleskový turnaj
Poř. Los Titul Jméno ELO Fed Body BCh
1 2 IM Gajewski Grzegorz 2439 POL 12,0 85,5
2 1 GM Štoček Jiří 2523 CZE 11,0 85,0
3 5 FM Česal Jaroslav 2258 CZE 10,5 82,5
4 3 IM Zawadzki Stanislaw 2428 POL 8,5 86,0
5 11   Novák Michal 2131 CZE 8,5 84,0
6 17   Vrána Jan 2019 CZE 8,5 83,5
7 10   Pachta Paul 2150 AUT 8,0 82,0
8 9   Valeš Václav 2168 CZE 7,5 79,5
9 8   Svoboda Miloš 2185 CZE 7,0 87,0
10 14   Adámek František 2066 CZE 7,0 82,0
11 19   Szarowski Daniel 1889 CZE 7,0 71,5
12 33   Balhar Jan 0 CZE 7,0 68,0
13 4   Studnička Tomáš 2285 CZE 6,5 84,0
14 6   Spal Milan 2233 CZE 6,5 77,0
15 15   Bartoníček Zdeněk 2050 CZE 6,5 75,5
16 7   Roj Miroslav 2202 CZE 6,5 74,5
17 23   Bukáček Lubomír 1728 CZE 6,5 70,5
18 25   Fastová Karolína 1636 CZE 6,5 58,5
19 32   Bauer Tomáš 1395 CZE 6,5 55,0
20 13   Kolář Jáchym 2089 CZE 6,0 75,0
21 34   Pošmurný Oldřich 0 CZE 6,0 70,5
22 12   Gutdeutsch Otto 2116 AUT 5,5 71,5
23 16   Vachtfeidl Petr 2022 CZE 5,5 65,0
24 22   Wiener Ladislav 1746 CZE 5,5 64,0
25 24   Černý Václav 1659 CZE 5,5 63,5
26 26   Havlíková Kristýna 1620 CZE 5,5 61,0
27 18   Sládek Jaroslav 1936 CZE 5,0 62,0
28 30   Řehák Jakub 1545 CZE 5,0 55,5
29 27   Volf Michal 1611 CZE 4,5 57,0
30 31   Řezníček Matouš 1411 CZE 4,5 57,0
31 28   Oreský Jan 1582 CZE 4,5 56,0
32 29   Nováková Lada 1546 CZE 4,0 56,0
33 21   Havlík Jindřich 1775 CZE 3,0 58,0
34 20   Iwanow Anna 1800 POL 3,0 57,5