Tábor 2016

V objektu "Zelené údolí - Rekreárium Šlovice" v Hřebečníkách–Šlovicích na Rakovnicku proběhl ve dnech 16.-23. 7. 2016 Letní šachový tábor. Pořadatelem byl Šachový klub 64 Plzeň a zúčastnilo se ho 70 spokojených dětí ve věku 7 - 18 let.

Skvělou atmosféru tábora dokumentuje denní fotogalerie, kterou naleznete na http://sk64plzen.rajce.idnes.cz/, a video, které je na https://www.youtube.com/watch?v=lYaTJSuLpTA

Výsledky táborových turnajů naleznete na http://chess-results.com/tnr231290.aspx?lan=5&art=0&wi=821.

Šachový klub 64 Plzeň

srdečně zve všechny zájemce na

Letní šachový tábor - HŘEBEČNÍKY 2016

Termín: sobota 16. 7. – sobota 23. 7. 2016.

Místo: Rekreační zařízení "Zelené údolí, rekreárium Šlovice", Hřebečníky-Šlovice, PSČ 270 41, okres Rakovník, 49°57'59.218"N, 13°44'15.910"E.

Účast: Děti a mládež 5 – 17 let, šachisté všech výkonností i nešachisté, kapacita100 míst!

Ubytování: tři–čtyřlůžkové pokoje ve zděné budově, společné sociální zařízení.

Strava: 5x denně v jídelně, která je součástí areálu, pitný režim zajištěn po celou dobu tábora.

Pořadatel: Šachový klub 64 Plzeň, www.sk64plzen.cz.

Hlavní vedoucí: Ing. Petr Herejk, Červený Újezd 20, 330 22 Zbůch, tel.: 773 870 333, email: herejkpetr@seznam.cz,

Cena: 3 800 Kč – děti do 10 let (nar. 2006 a ml.), 3 900 Kč – děti 11 – 15 let (nar. 2001 – 2005), 4 400 Kč – účastníci nad 15 let (nar. 2000 a dříve)Cena zahrnuje ubytování, stravu, trenérské vedení, pedagogický a zdravotnický dozor.

Přihlášky: Do zaplnění kapacity, nejpozději však do 15. 6. 2016, e-mailem případně poštou na adresu hlavního vedoucího.

Úhrada: Bankovním převodem na č.ú. 257349750/0300 do 15. 6. 2016. Jako variabilní symbol platby uveďte prvních šest čísel rodného čísla dítěte.

Sraz: V sobotu 16. 7. 2016 od 13:00 do 15:00 hod v areálu Rekreačního zařízení "Zelené údolí, rekreárium Šlovice".

Zakončení: Zakončení v sobotu 23. 7. 2016 dopoledne cca v 11:00 hod.

Při prezenci: Odevzdejte: Prohlášení zákonných zástupců dítěte (potvrzení o bezinfekčnosti) s datem nástupu na soustředění, Posudek lékaře o zdravotní způsobilosti dítěte, Prohlášení rodičů stran případného převzetí dítěte a náhrady škody a Formulář zmocnění k udělení souhlasu s poskytnutím zdravotních služeb (formuláře můžete na vyžádání obdržet mailem, případně je stáhnout na webových stránkách tábora) a kopii karty zdravotní pojišťovny.

Program: Dopoledne – šachové přednášky, testy, tréninky, soutěže, turnaje. Odpoledne – sportovní hry a soutěže, hry v přírodě, táborák, výlety. Na programu bude také oblíbená celotáborová hra „Expedice za zlatým králem“.

Seznam věcí:

Přiměřené kapesné (v areálu kiosek).

Prádlo a ošacení: věci na denní nošení, trička s krátkým i dlouhým rukávem, mikiny, tepláky, bunda (větrovka), dlouhé kalhoty, kraťasy, osobní spodní prádlo, pyžamo nebo tepláková souprava na spaní, ponožky, čepice, kšiltovka či šátek (pokrývka hlavy proti slunci), turistická a sportovní obuv, přezůvky, obuv pro vstup do bazénu a sprch, kapesníky (i papírové), plavky, holínky, pláštěnka.

Hygienické potřeby: 2 ručníky, mýdlo, pasta, kartáček na zuby, hřeben, šampon, toaletní papír.

Výbava pro pobyt: láhev z umělé hmoty, plastový hrnek na dodržování pitného režimu, baterka, malý batůžek na výlety, sluneční brýle, tréninkový zápisník, psací potřeby, repelent.

Doporučujeme nebrat s sebou drahé věci, šperky, fotoaparáty, mobily, tablety ani jinou elektroniku! Za cenné věci nese odpovědnost účastník tábora!

Další informace: Naleznete na webových stránkách pořádajícího Šachového klubu 64 Plzeň www.sk64plzen.cz/tabor.

Propozice ke stažení (pdf): ZDE

Dokumentace pro účastníky ke stažení (pdf) - předat vyplněné při zahájení tábora:

-  Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte: ZDE

-  Prohlášení zákonných zástupců dítěte o bezinfekčnosti: ZDE