Úspěchy

Výsledky našich hráčů na Mistrovství ČR dětí do 8 let (Most 7.-8.5.2016):

H8: 42. Urbánek Lukáš 5, 69. Zíka Richard 4, 74. Novák Ondřej 3,5, 81. Urbánek Vojtěch 3,

 

Celkem 96 hráčů. Pochvala pro všechny naše zúčastněné, především pro Lukáše, který vybojoval výborných 5 bodů z 9.

 

Krajský přebor mládeže 2016

o minulém víkendu dopadl pro naše hráče nadmíru dobře. I přesto, že se nezúčastnili David Hložek a Adriana Málková, kteří by ve svých kategoriích patřili k horkým favoritům na vítězství, podařilo se nám v 10 hodnocených kategoriích vybojovat 5 zlatých, 1 stříbrnou a 2 bronzové. Skvěle! K tomu ještě náš sesterský oddíl ŠK Dvorec měl 1 zlatou, 2 stříbrné, 1 bronzovou (v počtu medailí oddílů na třetím místě, náš oddíl na postu nejvyšším).

H10: 1. Janouš Marek (ŠK 64 Plzeň) 6½, 2. Trhlík Samuel (ŠK Dvorec) 5, 4. Vilímek Vít (ŠK 64 Plzeň) 5, 7. Zíka Richard(ŠK 64 Plzeň) 4, 9. Štván Jan (ŠK Dvorec) 4, 11. Jankovič Adam (ŠK Dvorec) 4, 12. Kuchta Štěpán (ŠK 64 Plzeň) 4, 13.Hasman Vladislav (ŠK 64 Plzeň) 3½,

D8: 1. (celkově v turnaji do 12 let na 18.místě) Stepanyshyn Katerina (ŠK 64 Plzeň) 3½

H8: 6. (celkově 30.) Kuchta Lukáš (ŠK 64 Plzeň) 2

H12: 1. Flajšman Petr (ŠK Dvorec) 6, 2. Langmajer Jan (ŠK 64 Plzeň) 5½, 8. Plic Vojtěch (ŠK 64 Plzeň) 3½, 10. Les Jiří (ŠK 64 Plzeň) 2½, 11. Rosenberg Jan (ŠK 64 Plzeň) 2, 12. Teichmann Cyril (ŠK 64 Plzeň) 2, 13. Adamec Patrik (15. ZŠ Plzeň) 2, 15. Beneš Tomáš (ŠK Dvorec) 1

D12: 1. (celkově v turnaji do 12 let 4.) Marešová Michaela (ŠK 64 Plzeň) 5, 4. Krumpholcová Marie (ŠK Dvorec) 3.

 

H14: 3. Šeterle Matěj (ŠK 64 Plzeň) 5 (postup na MČech), 7. Šťastný Jiří (ŠK 64 Plzeň) 3½, 11. Heinrich Dominik (ŠK 64 Plzeň) 1½.

D14: 1. (celkově v turnaji do 14 let 9.) Trejbalová Eva (ŠK 64 Plzeň) 3

 

H16: 2. Flajšman Pavel (ŠK Dvorec) 5½, 3. Kašpar Lukáš (ŠK Dvorec) 5 (oba postup na MČech, 4. Sedlák Jakub (ŠK Dvorec) 4½, 7. Kresl Filip (ŠK 64 Plzeň) 4, 9. Šťastný Josef (ŠK 64 Plzeň) 3½. 10. Kraus Kristián (ŠK 64 Plzeň) 3½.

D16: 1. (celkově v turnaji do 16 let 6.) Langmajerová Jana (ŠK 64 Plzeň) 4, 3. Zavitkovská Kateřina (ŠK 64 Plzeň) 2½.

 

O minulém víkendu skončila Liga mládeže - Západ.

Ve skupině západ naše družstvo ŠK 64 Plzeň obsadilo ziskem 20 bodů konečné 6 místo. 

1.         Sokol Buštěhrad A                 33        52.5

2.         Spartak Ústí n. Labem           28        46.5

3.         ŠK Teplice                              21        38.0    

4.         Sokol Domažlice                    21        37.0

5.         ŠK Karlovy Vary                    20        40.5

6.         ŠK 64 Plzeň                           20        34.0

7.         ŠK Praha Smíchov                14        31.5

8.         Dynamo ZČE Plzeň               12        30.5

9.         Slavoj Litoměřice                   11        32.5

10.       Spartak Chodov                     6          22.5

11.       Sokol Buštěhrad B                 4          21.0

12.       Union Louny                           0          9.5   

 

6. turnaje KP mládeže v rapid šachu (Amper7) – Klatovy 16.4.2016

turnaj starších:

1. Flajšman Pavel ŠK Dvorec (1.H14) 6, 2. Kašpar Lukáš  ŠK Dvorec (2.H14) 6, 4. Málková Adriana ŠK 64 Plzeň (1.D12) 5, 5. Bui Tien Long Sokol Domažlice (1.Open) 5, 6. Langmajer Jan ŠK 64 Plzeň (1.H12) 4, 9. Flajšman Petr ŠK Dvorec (3.H12) 4,5, 10. Pešek Vít ŠK 64 Plzeň (4.H14) 4,5, 13. Krumpholcová Marie ŠK Dvorec (2.D12) 4, 17. Fiala David ŠK Dvorec (6.H12) 3,5, 18. Zachardová Klára ŠK 64 Plzeň (1.OpenD) 3,5, 21. Marešová Michaela ŠK 64 Plzeň (4.D12) 3, 29. Křen Adam ŠK 64 Plzeň (13.H12) 3, 30. Langmajerová Jana ŠK 64 Plzeň (2.D14) 2,5, 35. Košán Martin ŠK Dvorec (16.H12) 1

 

turnaj mladších:

2. Vilímek Vít ŠK 64 Plzeň (1.H10) 5,5, 3. Janouš Marek ŠK 64 Plzeň (2.H10) 5,5, 8. Trhlík Samuel ŠK Dvorec (5.H10) 4,5, 14. Zíka Richard ŠK 64 Plzeň (3.H8) 4, 15. Štván Jan ŠK Dvorec (9.H10) 4, 16. Urbánek Lukáš ŠK 64 Plzeň (4.H8) 4, 18.Křenová Natálie ŠK 64 Plzeň (2.D10) 3, 20. Beneš Tomáš ŠK Dvorec (11.H10) 3, 22. Kuchta Štěpán ŠK 64 Plzeň (12.H10) 3, 23. Urbánek Vojtěch ŠK 64 Plzeň (6.H8) 3, 25. Šafářová Anna Marie ŠK 64 Plzeň (4.D10) 3, 34. Kuchta Lukáš ŠK 64 Plzeň (10.H8) 1,

 

celkové výsledky KP v rapid šachu mládeže:

H14: 1.Kašpar Lukáš 57, 2.Flajšman Pavel 52, 4.Sedlák Jakub 35, 5.Henrich Dominik 25, 6.Pešek Vít 24, 9.Šeterle Matěj14, 10.Šťastný Josef 12, 12.Kresl FilipHložek David 8, 14.Krumpholc František 6, 18.Wintr Filip 2

 

H12: 1.Flajšman Petr 60, 2.Langmajer Jan 49, 6.Fiala David 22, 11.Šťastný Jiří 9, 18.Křen Adam 5, 19.Vitík Rostislav 3, 23.Gajdůšek Radola, Plic Vojtěch 2, 26.Hodl Vojtěch, Košan Martin 1

 

D14: 2.Langmajerová Jana 52,

 

D12: 1.Málková Adriana 60, 2.Krumpholcová Marie 51, 3.Marešová Michaela 47

 

Open: 2.Bui Tien Long 42, 5.Bošek Vladimír 27, 6.Bárta Daniel 16. 7.Simet Martin 15,

 

OpenD: 1.Zachardová Klára 60,

 

H10: 1.Janouš Marek 54, 6. Vilímek Vít 28, 8. Les Jiří 19, 9.Štván Jan 18, 10.Trhlík Samuel 16, 12.Beneš Tomáš 8, 15.Jankovič Adam 6, 17.Kuchta Štěpán 3, 18.Ščerba Andrej, Šůla Jan 2, 

20.Voller Vít 1.

 

H8: 3.Zíka Richard 40, 8.Urbánek Lukáš 21, 9.Urbánek Vojtěch 16, 12.Hasman Vladislav, Kuchta Lukáš 7, 15.Sýkora Tobiáš 6.

 

D10: 3.Křenová Natálie 42, 5.Šafářová Anna Marie 38,

 

D8: 4.Zavitkovská Anna 38.

 

Postupy: Na Mistrovství ČR v rapid šachu (10. - 11. 9. 2016) postupují z našich hráčů v H14 David Hložek (přímo) a Lukáš Kašpar, v H12 Petr Flajšman, v H10 Marek Janouš, v D14 Jana Langmajerová, v D12 Adriana Málková.

Skvěle, velká gratulace všem medailistům!

 

7. turnaje Plzeňské šachové ligy (Plzeň 15.4.2016)

1. Janouš Marek 7, 2. Kraus Kristián 6, 4. Trhlík Samuel 5, 5. Šťastný Jiří 5, 6. Šůla Jan 4,5, 8. Vilímek Vít 4, 10. Zíka Richard 4, 11. Kuchta Štěpán 4, 12. Novák Ondřej 4, 13. Hasman Vladislav 3,5, 15. Urbánek Vojtěch 3, 16. Mužík Vojtěch 3, 17. Křenová Natálie 3, 18. Smíšek Matěj 3, 19. Šafářová Anna Marie 3, 20. Křen Adam 3, 21. Jedlička Tomáš 2,5, 22.    Urbánek Lukáš 2, 23. Šafářová Magdalena 2, 25. Kuchta Lukáš 1.

 

Celkové výsledky Plzeňské šachové ligy 2015/2016:

 

1. Kraus Kristián 32,0, 2. Lávička Ondřej 29,0, 3. Kopčil Jakub 27,5,

4. Janouš Marek 25,5, 5. Šťastný Jiří 23,5, 6. Folková Markéta 22,5, 7. Miltová Tereza 22,0, 8. Šůla Jan 21,5, 9. Trhlík Samuel 21,0, 10. Mastný Leonard 20,0, 11. Plic Vojtěch18,0, 12. Zíka Richard 18,0, 13. Vilímek Vít 17,5, 14. Mužík Vojtěch 16,5, 15. Hasman Vladislav 16,5, 16. Kuchta Štěpán16,0, 17. Křen Adam 16,0, 18. Provázek Denis 15,5, 19. Les Jiří 15,0, 20. Urbánek Lukáš 15,0, 21. Křenová  Natálie 14,5, 22. Urbánek Vojtěch 14,5, 23. Vaněk Petr 14,0, 24. Novák Ondřej 14,0, 25. Kopačka Jan 13,5, 26. Šafářová Anna Marie12,0, 27. Adamec Patrik 10,0, 28. Cirelli James 10,0, 29. Šindelář Jakub 9,5, 30. Zůcha Josef 8,0, 31. Kopčil Richard 7,0, 32. Škodová  Marie 6,5, 33. Voller Vít 6,0, 34. Jedlička Tomáš 5,5, 35. Kuchta Lukáš 5,0, 36. Viták František 4,5, 37. Steinbauer Jakub 4,5, 38 Hrabák Tomáš 4,5, 39. Šafářová Magdalena 4,5, 40. Petřík Albert 4,0, 41. Stepanyshyn Katerina4,0, 42. Hodl Vojtěch 4,0, 43. Rosenberg Jan 4,0, 44. Voller Ondřej 4,0, 45. Polák Martin 3,5, 50. Smíšek Matěj 3,0, 51. Chmelař Matěj 2,0, 52. Skalová Lenka 2,0, 53. Duchek Filip 2,0, 54. Straka Samuel 2,0, 55. Flek Filip 1,5, 56. Lerachová Lucie 1,5, 57. Stehlík Petr 0,0

Zavřený turnaj – konečné pořadí:

1. Langmajer Jan 5,5. 2. Langmajerová Jana 5,5, 4. Šťastný Josef 4, 5. Wintr Filip 3, 6. Cajthaml Jakub 2,5, 7. Muková Michaela 2, 8. Teichmann Cyril 0

 

5. turnaje Klatovské věže (Klatovy 9.4.2016)

kat.5.-9.tř.

2. Wintr Filip 5,5, 5. Plic Vojtěch 4,0, 9. Jedlička Tomáš 3,5. 14.(1. mezi dívkami) Šafářová Magdalena 1,5

 

kat.1.-4.tř.

2. Štván Jan 6, 3. Janouš  Marek 5½, 5.  Zíka Richard 5, 9. Trhlík Samuel 4½, 19. Vilímek Vít 3½, 22. Novák Ondřej 3½, 26. Šafářová Anna Marie 3, 27. Stepanyshyn Katarina 3, 29. Hornek Daniel 3

 

Celkové výsledky Klatovské věže 2015/2016:

kat.5.-9.tř.:

1. Wintr Filip 42, 3. Plic Vojtěch 34, 5. Jedlička Tomáš 20, 8. Kraus Kristián 14, 9. Plešmíd Vojtěch 10, 14. Šťastný Josef7, 15. Šťastný Jiří 6, 22. Košan Martin 2, 25. Šafářová Magdalena 1,

 

kat.1.-4.tř.:

1. Janouš Marek 39, 8. Zíka Richard 18, 9.Štván Jan 15, 17. Trhlík Samuel 5, 18. Vilímek Vít 4, 21. Urbánek Vojtěch 4, 24.Šafářová Anna Marie 3, 26. Novák Ondřej 3, 31. Urbánek Lukáš 2, 31. Hasman Vladislav 2, 31. Stepanyshyn Katerina2, 42. Sýkora Tobiáš 1, 42. Mužík Vojtěch 1, 42. Adamec Patrik 1, 42. Hornek Daniel 1.

 

Velká gratulace oběma našim vítězům Filipu Wintrovi a Marku Janoušovi a také Vojtovi Plicovi za medaili. Pochvalu zaslouží i hráči, kteří se probojovali do první desítky!

 

Velikonočního turnaje (26.-27.3.2016, hotel Hazuka)

1. Simet Martin 1999 TJ Plzeň Košutka z.s. 5,5, 2. Staník Michal 1734 ŠK Líně 5,0, 3. Palková Kateřina 2018 ŠK Líně 5,0, 4. Nechutný Michal 1557 SK Petřín Plzeň 5,0, 5. Flajšman Pavel 1653 ŠK Dvorec 5,0, 6. Málek Milan 1668 ŠK 64 Plzeň 4,5, 7. Holý Filip 1966 TJ Sokol Plzeň-Letná 4,0, 8. Srba Stanislav 1614 ŠK Spartak Chodov 4,0, 9. Sova Zdeněk 1759 ŠK Sokol Klatovy 4,0, 10. Málková Adriana 1430 ŠK 64 Plzeň 3,5, 11. Flajšman Zdeněk 1486 ŠK Dvorec 3,5, 12. Hložek David 1643 ŠK 64 Plzeň 3,5, 13. Langmajer Jan 1271 ŠK 64 Plzeň 3,5, 14. Flajšman Petr 1436 ŠK Dvorec 3,0, 15. Bošek Vladimír 1436 SŠK Heřmanova Huť/TJ DIOSS Nýřany 3,0, 16. Roubal František 1285 SŠK Heřmanova Huť/TJ DIOSS Nýřany 3,0, 17.Šeterle Matěj 1240 ŠK 64 Plzeň 3,0, 18. Kraus Kristián 1020 ŠK 64 Plzeň 2,5, 19. Langmajerová Jana 1205 ŠK 64 Plzeň 2,5,

20. Trhlík Samuel 1053 ŠK Dvorec 2,0, 21. Janouš Marek 1100 ŠK 64 Plzeň 2,0

 

6. turnaji Plzeňské šachové ligy (ZČU 18.3.2016)

2. Kraus Kristián (15. ZŠ) 6,5, 4. Plic Vojtěch (22. ZŠ) 4,5, 5. Janouš Marek (28. ZŠ) 4,5, 9. Trhlík Samuel (ZŠ Nepomuk) 4,0, 10. Zíka Richard (28. ZŠ) 4,0, 11. Šůla Jan (2. ZŠ) 4,0, 13. Hasman Vladislav (2. ZŠ) 3,5, 14. Vilímek Vít (28. ZŠ) 3,0, 15. Šťastný Jiří (GYMIK) 3,0, 16. Urbánek Lukáš (22. ZŠ) 3,0, 17. Jedlička Tomáš (28. ZŠ) 3,0, 18. Urbánek Vojtěch (22. ZŠ) 3,0, 19. Novák Ondřej (22.ZŠ) 3,0, 20. Šafářová Magdaléna (ZŠ Skočice) 2,5, 21. Kuchta Štěpán (ZŠ Štěnovice) 2,0, 22. Šafářová Anna Marie (ZŠ Skočice) 2,0, 23 Kuchta Lukáš (MŠ Štěnovice) 1,5

 

Družstvo mladších žáků ŠK 64 Plzeň A vyhrálo ziskem 21 bodů z 21 možných Krajský přebor družstev mladších žáků, vybojovalo titul krajských přeborníků a postup na Mistrovství České republiky družstev mladších žáků (Hradec Králové 10. – 12. 06. 2016) !!

Družstvo A bojovalo v sestavě: Adriana Málková (6 bodů ze 7 partií), Michaela Marešová (6), Jan Langmajer (7 bodů ze 7 – 100%), Marek Janouš (5), Jiří Šťastný (5,5), Jiří Les (5,5).

Výborně na turnaji hrála i další naše družstva:

5. ŠK 64 Plzeň B 12 (Plic Vojtěch 4, Teichmann Cyril 3,5, Šůla Jan 4, Plešmíd Vojtěch 3,5, Vilímek Vít 5,5, Křenová Natálie 5 – Natálka si uhrála 4. výkonnostní třídu! Gratulujeme!)

7. ŠK Dvorec A 10 (Flajšman Petr 6,5, Fiala David 3, Krumpholcová Marie 4, Vitík Rostislav 1, Trhlík Samuel 6, Štván Jan 3).

8. ŠK 64 Plzeň – 15.ZŠ 10 (Jedlička Tomáš 3, Mužík Vojtěch 3, Adamec Patrik 4, Kuchta Štěpán 5, Šafářová Anna Marie 4, Kuchta Lukáš 1,5)

11. ŠK 64 Plzeň – 22.ZŠ 9 (Rosenberg Jan 1, Urbánek Lukáš 4, Urbánek Vojtěch 3, Novák Ondřej 2, Stehlík Petr 1, Šafářová Magdalena 4)

12. ŠK Dvorec B 6 (Beneš Tomáš 1,5, Jankovič Adam 2,5, Košán Martin 2, Hornek Daniel 1, Jabůrek Matěj 0,5, Trhlíková Klaudie 3)

13. ŠK 64 Plzeň – 2.ZŠ 1 (Křen Adam 1, Varvařovský Vojtěch 1, Hasman Vladislav 0,5)

 

4. turnaj Klatovské věže - Zbůch 5.3.2016

turnaj mladších:

3. Janouš Marek 5, 10.Štván Jan 4, 11.Trhlík Samuel 4, 14.Vilímek Vít 4, 16.Mužík Vojtěch 3, 20.Šafářová Anna Marie 3, 22.Adamec Patrik 3, 24.Škodová Marie 3, 26.Novák Ondřej 2

 

turnaj starších:

1. Plic Vojtěch 5, 5. Wintr Filip 4½, 6. Šťastný Josef 4½, 7. Šťastný Jiří 4, 9. Kraus Kristián 3, 10. Plešmíd Vojtěch 2, 11. Jedlička Tomáš 1, 12. Košan Martin 0,

 

Mistrovství České republiky mládeže 

 Zde bojovali statečně i naši zástupci. V kategorii dívek do 12 let se Adriana Málková s 5,5 body umístila na 6. místě, Michaela Marešová ve stejné kategorii se 4,5 body skončila na 11. místě. Martin Simet v kategorii H16 skončil s 5 body na 9. místě.

 

5. turnaj Plzeňské šachové ligy, 19.2.2016 Plzeň, studovna FAV ZČU:

2. Kraus Kristián 6, 4. Šťastný Jiří 5, 5. Janouš Marek 4,5, 6. Plic Vojtěch 4,5, 8. Les Jiří 4, 10. Šůla Jan 4, 11. Mužík Vojtěch 4, 12. Provázek Denis 4, 13. Zíka Richard 4, 14. Vilímek Vít 3,5, 15. Voller Vít 3,5, 16. Kuchta Štěpán 3,5, 17. Adamec Patrik 3, 18. Křen Adam 3, 19. Urbánek Vojtěch 3, 20. Novák Ondřej 3, 21. Zůcha Josef 3, 22. Hasman Vladislav3, 23. Šafářová Anna Marie 2,5, 24. Stepanyshyn Katerina 2,5, 25. Křenová Natálie 2, 26. Urbánek Lukáš 2, 27. Kuchta Lukáš 1, 28. Flek Filip 0.

 

5.turnaj Krajského přeboru v rapid šachu, Domažlice 20.2.2016

starší (tučně označeni registrovaní hráči ŠK 64 Plzeň):

2. (1.H14) Flajšman Pavel ŠK Dvorec 5½, 3. (1.H12) Flajšman Petr ŠK Dvorec 5, 4. (2.H14) Kašpar Lukáš ŠK Dvorec 5, 6. (1.D12) Málková Adriana ŠK 64 Plzeň 4½, 7. (3.H14) Sedlák Jakub ŠK Dvorec 4½, 8. (3.H12) Langmajer Jan ŠK 64 Plzeň 4½, 11. (2.D12) Marešová Michaela ŠK 64 Plzeň 4½, 12. (5.H14) Pešek Vít ŠK 64 Plzeň 4, 13. (1.D14) Langmajerová Jana ŠK 64 Plzeň 4, 15. (6.H14) Šeterle Matěj ŠK 64 Plzeň 4, 19. (7.H14) Heinrich Dominik ŠK 64 Plzeň 3½, 21. (4.O) Bárta Daniel ŠK Dvorec 3½, 25. (3.D14) Trejbalová Eva ŠK 64 Plzeň 3, 26. (1.OD) Zachardová Klára ŠK 64 Plzeň 3, 29. (3.D12) Krumpholcová Marie ŠK Dvorec 2½, 30. (10.H12) Křen Adam ŠK 64 Plzeň 2½, 34. (4.D12) Zavitkovská KateřinaŠK 64 Plzeň 1½.

mladší:

1. (1.H10) Janouš Marek ŠK 64 Plzeň 6, 13. (8.H10) Vilímek Vít ŠK 64 Plzeň 3, 14. (3.H8) Zíka Richard ŠK 64 Plzeň 3, 15. (3.D10) Šafářová  Anna ŠK 64 Plzeň 3, 17. (4.D10) Křenová Natálie ŠK 64 Plzeň 2½, 19. (2.D8) Zavitkovská Anna ŠK 64 Plzeň 1.

Gratulace všem medailistům!! 

 

3. turnaj Klatovské věže, 13. 2. 2016 v Líních:

kat.1.-4. třída ZŠ:

2. Marek Janouš 6, 5. Jan Šůla 5, 7. Richard Zíka 4,5, 11. Vladislav Hasman 4,5, 15. Samuel Trhlík 4, 16. Vojtěch Urbánek 4, 18. Vít Vilímek 3,5, 19. Jan Štván 3,5, 27. Tobiáš Sýkora 3, 29. Ondřej Novák 3, 31. Lukáš Urbánek 2, 33. Anna Marie Šafářová 2, 34. Katerina Stepanyshyn 2.

kat.5.-9. třída ZŠ:

3. Filip Wintr 4, 5. Vojtěch Plešmíd 2, 6. Vojtěch Plic 1, 7. Tomáš Jedlička 0

Jak Marek Janouš mezi mladšími, tak Filip Wintr mezi staršími udrželi vedení v celkovém hodnocení!!

 

Okresní kolo přeboru škol, Plzeň, 26.01.2016

kat.1.-5. třída ZŠ
1. ZŠ Nepomuk PJ (Flajšman Petr 4½/5, Fiala David 5/5, Krumpholcová Marie 5/5, Trhlík Samuel 5/5) 19,5, 2. 15. ZŠ Plzeň PM (Langmajer Jan 3½/4, Adamec Patrik 3/5, Mužík Vojtěch 4/5 – splněna 4.VT, Zůcha Josef 1/3, Nový Matěj 2/3) 13,5, 4. 2. ZŠ Plzeň PM (Les Jiří 4/5, Hodl Vojtěch 2/4, Šůla Jan 1/4, Šindelář Adam 3/4, Křen Adam 1/3) 11, 6. 22. ZŠ Plzeň PM (Plic Vojtěch 2/5, Cirelli James 3/5, Urbánek Lukáš 2/5, Urbánek Vojtěch 3,5/5) 10,5, 7. 28. ZŠ Plzeň PM (Janouš Marek 3/5, Zíka Richard 3/5, Vilímek Vít3/5, Jedlička Jan 1/5) 10, 9. ZŠ Skočice PJ (Šafářová Anna Marie 1/5) 6,5
kat.6.-9. tř. ZŠ
1. Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. PM (Eret Matouš 6/6, Hložek David 6/6, Šťastný Jiří 2/3) 22, 2. ZŠ Nepomuk PJ (Kašpar Lukáš 5/6, Flajšman Pavel 4,5/6, Bárta Daniel 5/6, Krumpholc František 4/6) 18½, 3. Masarykovo gymnázium Plzeň PM (Šeterle Matěj 3/6, Doan Tomáš 3,5/6, Wintr Filip 3/5, Le Duc Dung 4/4, Kopic Robin 3/3) 16½, 5. 15. ZŠ Plzeň PM (Langmajerová Jana 3,5/6, Kraus Kristian 0/4, Šťastný Josef 2/3, Cajthaml Jakub 2/3) 8½, 6. Gymnázium L. Pika Plzeň PM (Jedlička Tomáš 0/6, Hložek Martin 1/6) 4, 7. 2. ZŠ Plzeň PM (Mautner Vojtěch 0/6, Batík Max 1/6, Voller Ondřej 1,5/5, Lesová Helena 1/6, Voller Vít 0/1) 3½
kat. SŠ
1. Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. (Eret Jonáš 4/4, Jánská Jitka 3/3, Simet Martin 3/3) 16
 

4. turnaj Krajského přeboru mládeže v rapid šachu (Amper4) 30.1.2016 Plzeň

turnaj mladších:
6. (5.místo v H10) Les Jiří 5, 8. (6.H10) Janouš Marek 4,5, 9. (7.H10) Vilímek Vít 4,5, 11. (3.H8) Zíka Richard 4, 15. (4.H8) Urbánek Lukáš 4, 16. (10.H10) Trhlík Samuel 4, 21. (11.H10) Jankovič Adam 3, 23. (12.H10) Štván Jan 3, 26. (14.H10) Kuchta Štěpán 3, 27. (3.D10) Šafářová Anna Marie 2,5, 30. (10.H8) Urbánek Vojtěch 2, 31. (4.D8) Zavitkovská Anna 2, 32. (11.H8) Sýkora Tobiáš 2, 33. (12.H8) Kuchta Lukáš 1,5.
turnaj starších:
1. (1.Op) Simet Martin 6, 3. (2.Op) Bui Tien Long 5,5, 4. (2.H14) Kašpar Lukáš 5, 5. (3.H14) Flajšman Pavel 5, 6. (4.H14) Hložek David 5, 7. (5.H14) Sedlák Jakub 5, 8. (1.D12) Málková Adriana 4,5 9. (1.H12) Flajšman Petr 4,5, 12. (1.D14) Langmajerová Jana 4, 14. (2.D14)Marešová Michaela 4, 15. (3.H12) Langmajer Jan 4, 19. (2.D14) Muková Michaela 3,5, 21. (7.H12) Fiala David 3,5, 24. (1.OpD)Zachardová Klára 3, 25. (8.H14) Šťastný Josef 3, 26. (10.H12) Šťastný Jiří 3, 31. (3.D14) Zavitkovská Kateřina 2,5, 34. (16.H12) Plic Vojtěch 2, 35. (17.H12) Hodl Vojtěch 2.
Účast 33 našich hráčů!
 

 

Klatovská věž 23.1.2016, Dlouhý Újezd u Tachova

kat.1.-5.: 2.Janouš Marek 5½​, 7.Zíka Richard 4,  9.Urbánek Vojtěch 4, 10.Vilímek Vít 4, 11. Trhlík Samuel 3, 14.Urbánek Lukáš 3, 15.Šafářová Anna Marie 3.

kat. 6.-9.: 1.Wintr Filip 8, 3.Jedlička Tomáš 3.       

 

 

7. turnaj Plzeňské šachové ligy 2014/2015

2. ZŠ, 17.4.2015, (tučně označeni hráči registrovaní v ŠK 64 Plzeň):

1. Muková  Michaela  1100 (ZŠ Horšice) 7, 2. Langmajer Jan  1250 (15. ZŠ) 5,5, 3. Langmajerová Jana  1100 (15. ZŠ) 5, 4. Šindelář Jakub  1000 (ZŠ Přeštice) 5, 5. Wintr Filip  1100 (2. ZŠ) 5, 6. Kraus Kristián  1100 (15. ZŠ) 5, 8. Šťastný  Josef  1000 (15. ZŠ) 5, 9. Miltová Tereza  1100 (ZŠ Líně) 4, 10. Viták František  1000 (15. ZŠ) 4, 11. Šůla Jan  1100 (2. ZŠ) 4, 12. Janouš Marek  1000 (28. ZŠ) 4, 13. Šťastný Jiri  1000 (15. ZŠ) 4, 15. Voller Ondřej  1000 (2. ZŠ) 4, 16. Plešmíd Vojtěch  1000 (28. ZŠ) 4, 17. Batík Max  1100 (2. ZŠ) 4, 18. Voller Vit  1000 (2. ZŠ) 4, 19. Trhlik Sam  1000 (ZŠ Nepomuk) 3,5, 20. Jedlička Tomáš  1000 (28. ZŠ) 3,5, 21. Hodl Vojtěch  1000 (2. ZŠ) 3, 22. Křen Adam  1000 (2. ZŠ) 3, 23. Zika Richard  1000 (28. ZŠ) 3, 24. Kuchta Štěpán  1000 (ZŠ Štěnovice) 3, 25. Křenová Natálie  1000 (2. ZŠ) 3, 26. Urbánek Vojtěch  1000 (22. ZŠ) 3, 27. Zůcha Josef  1000 (15. ZŠ) 3, 28. Vaněk Petr  1000 (31. ZŠ) 3, 29. Hasman Vladislav  1000 (2. ZŠ) 2,5, 30. Kopačka Jan  1100 (22. ZŠ) 2,5, 31. Urbánek Lukáš  1000 (22. ZŠ) 2,5,  32. Martínková Lucie  1000 (15. ZŠ) 2, 33. Mužík Vojtěch  1000 (15. ZŠ) 2, 34. Dydeková Andrea  1000 (28. ZŠ) 2, 35. Stepanyshyn Kata  1000 (Puškinova MŠ) 2, 36. Mautnerová Andrea  1000 (2. ZŠ) 1,5, 37. Drnec  Filip  1000 (15. ZŠ) 1,5.

Konečné výsledky uzavřeného turnaje Plzeňské šachové ligy 2014/2015:

1. Hložek David  1596 (ŠK 64 Plzeň) 6, 2. Heinrich Dominik  1160 (ŠK 64 Plzeň) 5,5, 3. Kresl Filip  1302 (ŠK 64 Plzeň) 5,5, 4. Škoda Jiří  1680 (TJ ZČE Plzeň) 4,5, 5. Škoda Václav  1196 (TJ ZČE Plzeň) 2, 6. Šeterle Matěj  1280 (ŠK 64 Plzeň) 2, 7. Mastný Theodor  1155 (TJ ZČE Plzeň) 2, 8. Kopic Robin  1091 (ŠK 64 Plzeň) 0,5 (o umístění na 2.-3.místě rozhodl při rovnosti všech kritérií dodatkový zápas, který vyhrál Dominik Heinrich 2:1)

Konečné výsledky seriálu otevřených turnajů Plzeňské šachové ligy 2014/2015:

1.Langmajerová Jana 15. ZŠ 30,5 158, 2.Langmajer Jan 15. ZŠ 29,5 165,0, 3.Muková Michaela ZŠ Horšice 28,5 160,5, 4.Kraus Kristian 15. ZŠ 24 148,0, 5.Šťastný Josef 15. ZŠ 24 143,0, 6.Vaněk Petr 31. ZŠ 22,5 145, 7.Miltová Tereza ZŠ Líně 22 147,0, 8.Cajthaml Jakub 15. ZŠ 22 144,5, 9.Kopačka Jan 22. ZŠ 22 135, 10.Wintr Filip 2. ZŠ 21 108,0, 11.Viták František 15. ZŠ 20,5 136,5, 12.Plešmid Vojtěch 28. ZŠ 20,5 118,5, 13.Šťastný Jiři 15. ZŠ 19,5 133,5, 14.Horová Hana 13. ZŠ 18,5 109, 15.Šůla Jan 2. ZŠ 18 129,5, 16.Trhlík Samuel ŠK Dvorec 18 125,5, 17.Polák Michal MasGym 17 88, 18.Folková Markéta 25. ZŠ 16,5 122,5, 19.Zůcha Josef 15. ZŠ 16,5 109,5, 20.Šindelář Jakub ZŠ Přeštice 16 117, 21.Voller Ondřej 2. ZŠ 16 103,5, 22.Křenová Natálie 2. ZŠ 15,5 117, 23.Urbánek Lukáš 22. ZŠ 13 99,0, 24.Urbánek Vojtěch 22. ZŠ 12,5 125,5, 25.Křen Adam 2. ZŠ 12,5 116, 26.Jedlička Tomáš 28. ZŠ 12,5 86,5, 27.Teichmann Cyril 22. ZŠ 12,5 80,5, 28.Reis David 13. ZŠ 11 74,5, 29.Adamec Patrik 15. ZŠ 11 64,5, 30.Lukeš Ondřej 21. ZŠ 11 82, 31.Mužik Vojtěch 15. ZŠ 11 78, 32.Janouš Marek 28. ZŠ 11 75,5, 33.Kopčil Jakub 13. ZŠ 10,5 56,0, 34.Mautner Vojtěch 2. ZŠ 9,5 57,5, 35.Voller Vít 2. ZŠ 9,5 59,5 ,36.Martínková Lucie 15. ZŠ 9 70,5, 37.Drnec Filip 15. ZŠ 8,5 89,5,38.Kožišek Leoš 20. ZŠ 8 65,5, 39.Zachardová Klára 22. ZŠ 8 54,5, 40.Zíka Richard 28. ZŠ 8 65,5, 41.Kuchta Štěpán ZŠ Štěnovice 8 64,0, 42.Hasman Vladislav 2. ZŠ 8 62,5, 43.Batík Max 2. ZŠ 8 51,5, 44.Dydeková Andrea 28. ZŠ 7 74,0, 45.Mautnerová Andrea 2. ZŠ 7 71, 46.Hodl Vojtěch 2. ZŠ 7 53,5, 47.Les Jiří 2. ZŠ 7 48, 48.Skalová Lenka MŠ 6,5 54, 49.Stepanyshyn Káťa MŠ 6 81,0, 50.Sýkora Tobiáš 7. MŠ 5,5 55,5, 51.Procházka Václav 20. ZŠ 5 49, 52.Franče Lukáš 15. ZŠ 4,5 41,5, 53.Houfová Veronika ZŠ Stupno 4,5 21,5, 54.Hrabák Tomáš ZŠ Líně 4 25,5, , 55.Tobrman Petr ZŠ Chlumčany 4 26, 56.Lesová Helena 2. ZŠ 4 21, 57.Plic Vojtěch 22. ZŠ 3,5 27,5, 58.Vítovec David 20. ZŠ 3,5 37, 59.Chmelař Matěj 20. ZŠ 3,5 25, 60.Neumeyer Matyáš 15. ZŠ 3,5 21, 61.Loužek Tomáš ZŠ Tlučná 3 24,5, 62.Šmídl Martin 21. ZŠ 3 23,5, 63.Fiala Tomáš 15. ZŠ 3 20,5, 64.Čengery Jiří 21. ZŠ 3 15,5, 65.Rataj Antonín ZŠ Přeštice 3 24, 66.Martínek Tomáš 15. ZŠ 3 23, 67.Fedorov Marat 13. ZŠ 3 18, 68.Jaroš Ludvík 13. ZŠ 3 18, 69.Tabaka Matyáš 13. ZŠ 2,5 23,5, 70.Šistek Martin 13. ZŠ 2,5 21,5, 71.Kusnierik Daniel 13. ZŠ 2,5 17,5, 72.Huml Jakub 2,5 21, 73.Valdmanová Viktorie GYMIK 2 25,5, 74.Kroc Vladimír 20. ZŠ 2 22,5, 75.Jankovič Adam ZŠ Vrčeň 2 20,5, 76.Havel Jan 20. ZŠ 2 19,5, 77.Hamata Martin 2 17,5, 78.Karvay Jakub 49. MŠ 2 16,5, 79.Salcman Filip 2 26, 80.Petřík Albert 1,5 40,5, 81.Škodova Marie MŠ ke Špit. lesu 1,5 17,5, 82.Vilímek Vítek 28. ZŠ 1,5 19, 83.Ščerba Andrej ZŠ Žinkovy 1 17,5, 84.Furka Lukáš 00 18. ZŠ 1 18, 85.Liška Tomáš ZŠ Líně 1 18, 

 

6. turnaj Krajského přeboru v rapid šachu mládeže 2014/2015

Plzeň, 13. ZŠ, 11.4.2015, (tučně označeni hráči registrovaní v ŠK 64 Plzeň):

kategorie starší:

1. (1.O) Simet Martin 5½​, 2. (1.H14) Flajšman Pavel 5½,​  3. (1.D12) Málková Adriana 5½,​  4. (2.H14) Sedlák Jakub 5, 5. (2.D12) Marešová Michaela 5,  6. (2.O) Bošek Vladimír 5,  8. (4.H14) Kašpar Lukáš 4½,​ 9. (3.O) Bui Tien Long 4½​,  11. (3.D12) Muková Michaela 4 (3. VT!), 12. (2.H12) Pešek Vít 4, 15. (5.H14) Kresl Filip 3½,​  16. (1.D14) Langmajerová Jana 3½,​  21. (6.H12) Batík Max 3, 22. (7.H12) Voller Ondřej 3,  25. (8.H12) Krumpholc František 2,  28. (3.D14) Zachardová Klára 2,  29. (8.H14) Mautner Vojtěch 1,  30. (11.H1)2 Křen Adam ½​. 

kategorie mladší:

1. (1.H10) Langmajer Jan 6, 2. (2.H10) Flajšman Petr 6, 11. (1.D10) Miltová Tereza 4, 13. (11.H10) Hodl Vojtěch 4 (4.VT!), 14. (2.D10) Krumpholcová Marie 4, 22. (5.D10) Mautnerová Andrea 3, 25. (15.H10) Voller Vít 3, 27. (4.H8) Kyjovský Tomáš 2½​, 29. (2.D8) Křenová Natálie 2, 30. (16.H10) Varvařovský Vojtěch 2.

 

 

Výsledky krajského přeboru mládeže v rapid šachu 2014/2015

(každému hráči započítány čtyři nejlepší výsledky):

 

OPEN: 1.Bošek Vladimír 54, 3.Bui Tien Long 43, 5.Simet Martin 30,

H14: 2.Flajšman Pavel 50, 3.Kašpar Lukáš 47, 4.Sedlák Jakub 44, 5.Kresl Filip 30, 9.Bárta Daniel 18, 12.Kopic Robin 7, 13.Mautner Vojtěch 6

D14: 2.Langmajerová Jana 54, 3.Zachardová Klára 47, 4.Zavitkovská Kateřina 33,

H12: 1.Hložek David 60, 3.Pešek Vít 42, 5.Heinrich Dominik 30, 7.Krumpholc František 24, 8.Šeterle Matěj 21, 13.Fiala David 10, 15.Wintr Filip 7, 15.Batík Max 7, 17.Voller Ondřej 5, 23.Křen Adam 2, 29.Kožíšek Leoš 1, 29.Králík Šimon 1,

D12: 1.Málková Adriana 60, 2.Muková Michaela 49, 3.Trejbalová Eva 32, 4.Marešová Michaela 24, 7.Šimková Monika 7

H10: 1.Flajšman Petr 57, 2.Langmajer Jan 52, 13.Vitík Rostislav 7, 22.Hodl Vojtěch 2, 24.Blank Sasha, 24.Gajdůšek Radola 1, 24.Voller Vít 1, 24.Varvařovský Vojtěch 1,

D10: 1.Marešová Michaela 57, 2.Miltová Tereza 51, 4.Krumpholcová Marie 44, 6.Houfová Veronika 24, 9.Mautnerová Andrea 7,

H8: 4.Trhlík Samuel 31, 7.Ščerba Andrej 8, 7.Cirreli James 8, 7.Kyjovský Tomáš 8,

D8: 3.Křenová Natálie 22, 4.Blank Sally 12, 4.Stepanyshyn Káťa 12.

Celkem tedy hráči z našich tréninkových skupin získali v 9 kategoriích 5 zlatých medailí, 5 stříbrných a 6 bronzových medailí. Velká gratulace všem medailistům.

Hráči registrovaní v ŠK 64 Plzeň získali 3 zlaté, 2 stříbrné a 3 stříbrné

 

Krajský přebor družstev mladších žáků

Plzeň, 13. ZŠ, 28.3.2015, (tučně označeni hráči registrovaní v ŠK 64 Plzeň):

2. ŠK 64 Plzeň A 16 (David Hložek 5,5 bodu, Adriana Málková 5, Dominik Heinrich 6, Víťa Pešek 6, Míša Marešová 7 ze 7!! a Jiří Les 4,5 - splněna 4.VT)

4. ŠK Dvorec A 12  (Petr Flajšman 5, František Krumpholc 4, Mařenka Krumpholcová 4, David Fiala 3, Rosťa Vitík 3, Samuel Trhlík 4. )

6. ŠK 64 Plzeň B 10 (Matěj Šeterle 4, Jan Langmajer 4,5, Eva Trejbalová 3, Filip Wintr 4, Max Batík 4,5 - splněna 4.VT), Honza Šůla 4,5 - splněna 4.VT) 

9. ŠK 64 Plzeň - 2.ZŠ A 10 (Adam Křen 2,5, Helena Lesová 3,5, Vojtěch Hodl 5 - splněna 4. VT, Natálka Křenová 2,5, Vláďa Hasman 3,5, Tobiáš Sýkora 1)

10. ŠK 64 Plzeň - 22.ZŠ 10 (Honza Kopačka 4, Vojta Plic 3, Štěpán Kuchta 2, Vojtěch Urbánek 3,5, Lukáš Urbánek 3,5, Marcela Nguyen 3)

11. ŠK 64 Plzeň - 28.ZŠ 10 (Vojtěch Plešmíd 2,5, Richard Zíka 3,5, Marek Janouš 4, Andrea Dydeková 1, Martin Šístek 5 - splněna 4.VT, Vít Vilímek 5 - také splněna 4.VT)

12. ŠK 64 Plzeň C 9 (Míša Muková 3, Hana Horová 4, Ondřej Voller 3, Jiří Šťastný 2,5, Cyril Teichmann 5, James Cirelli 3,5)

15. ŠK 64 Plzeň - 2.ZŠ B 3 (Vít Voller 1,5, Vojta Varvařovský, Adam Šindelář 1,5, Vojtěch Zítek 3,5, Lenka Skalová 1,5, Káťa Stepanyshyn (ročník 2009!!) 2,5)

16. ŠK Dvorec B 1 (Radola Gajdůšek 3, Jan Štván 1, Adam Jankovič 1,5, Martin Šimek 1,5, Andrej Ščerba 0, Barbora Šimánková 2)

 

6. turnaj Plzeňské šachové ligy 2014/2015

28. ZŠ. 27.3.2015, (tučně označeni hráči registrovaní v ŠK 64 Plzeň):

1.Wintr Filip (2. ZŠ) 6,5, 2.Langmajerová Jana (15. ZŠ) 5,5, 3.Langmajer Jan (15. ZŠ) 5,5, 4.Muková Michaela (ZŠ Horšice) 5, 5.Cajthaml Jakub (15. ZŠ) 4, 6.Šindelář Jakub (ZŠ Přeštice) 4, 7.Šťastný Jiří (15. ZŠ) 4, 8.Kraus Kristián (15. ZŠ) 4, 9. Miltová Tereza (ZŠ Líně) 4, 10.Viták František (15. ZŠ) 4, 11.Šůla Jan (2. ZŠ) 4, 12.Plešmíd Vojtěch (28. ZŠ) 4, 13.Šťastný Josef (15. ZŠ) 3,5, 14.Zůcha Josef (15. ZŠ) 3,5, 15.Teichmann Cyril (22. ZŠ) 3, 16.Trhlik Samuel (ZŠ Nepomuk) 3, 17.Janouš Marek (28. ZŠ) 3, 18. Urbánek Lukáš (28. ZŠ) 3, 19.Kuchta Štěpán (ZŠ Štěnovice) 3, 21.Zíka Richard (28. ZŠ) 2, 22.Urbánek Vojtěch (28. ZŠ) 2, 24. Dydeková Andrea (28. ZŠ) 0.

 

5. turnaj Krajského přeboru v rapid šachu mládeže 2014/2015

Domažlice, 21.3.2015

kategorie starší:

1.Hložek David (1. H12) 6,5, 4.Sedlák Jakub (2.H14) 5, 7.Kašpar Lukáš (3.H14) 4,5, 8.Flajšman Pavel (4.H14) 4,5, 9.Šeterle Matěj (3.H12) 4, 10.Bošek Vladimír (3.Open) 4, 11.Málková Adriana (1.D12) 4, 12.Kresl Filip (5.H14), 13.Bui Tien Long (4.Open) 4, 14.Marešová Michaela (2.D12) 4, 15.Heinrich Dominik (4.H12) 4, 16.Muková Michaela (3.D12) 4, 19.Fiala David () 3,5, 23.Langmajerová Jana (3.D14) 3, 32.Zachardová Klára (4.D14)

kategorie mladší:

1. Langmajer Jan (1.H10) 6, 2.Flajšman Petr (2.H10) 5,5, 8.Miltová Tereza (2.D10) 4, 9.Vitík Rosťa (6.H10) 4 – splněna 4.VT, 14.Krumpholcová Marie (3.D10) 3, 19.Trhlík Sam (2.H8) 2,5,

 

4. turnaj Klatovské věže 2014/2015

Zbůch, 7. 3. 2015 (tučně označeni hráči registrovaní v ŠK 64 Plzeň):

mateřská škola: 3.Sýkora Tobiáš, 7.MŠ 3,5, 

1.-5.tř.: 1.Langmajer Jan ŠK 64 Plzeň 6,5, 5. Šůla Jan 2. ZŠ Plzeň 4,5, 22.Plic Vojtěch 22.ZŠ Plzeň 3, 24.Cirelli James 22.ZŠ Plzeň 2,5, 28.Kuchta Štěpán ZŠ Štěnovice 2,

6.-9.tř.: 1.Langmajerová Jana ŠK 64 Plzeň 6,5, 5.Šťastný Josef ŠK 64 Plzeň 4, 8.Mautner Vojtěch ŠK 64 Plzeň 3, 9.Šťastný Jiří ŠK 64 Plzeň 3, 10.Kraus Kristián ŠK 64 Plzeň 3.

 

5. turnaj Plzeňské šachové ligy 2014/2015

2.ZŠ, 6. 3. 2015 (tučně označeni hráči registrovaní v ŠK 64 Plzeň):

1. Langmajerová Jana 15. ZŠ 6,5, 2. Muková Michaela ZŠ Přeštice 6. Šťastný Josef 15, ZŠ 5, 4. Langmajer Jan 15. ZŠ 5, 5. Kraus Kristián 15. ZŠ 5, 7. Trhlík Samuel ZŠ Nepomuk 4,5, 8. Cajthaml Jakub 15. ZŠ 4,5, 9. Batík Max 2.ZŠ Plzeň 4, 10.Viták František 15. ZŠ 4, 11. Šťastný Jiří 15.ZŠ Plzeň 4, 12. Křenová Natálie 2.ZŠ 4, 13.Adamec Patrik 15.ZŠ 4, 14. Kopačka Jan 22.ZŠ 4,  15.Plic Vojtěch 22.ZŠ Plzeň 3,5, 16.Křen Adam 2.ZŠ Plzeň 3,5, 17.Hasman Vladislav 2.ZŠ Plzeň 3,5, 18.Šůla Jan 2.ZŠ Plzeň 3, 19. Rais David 13.ZŠ Plzeň 3, 20.Procházka Václav 20.ZŠ Plzeň, 3, 21.Les Jiří 2.ZŠ Plzeň 3, 22. Zůcha Josef 15.ZŠ Plzeň 3, 23. Mautnerová Andrea 2.ZŠ Plzeň 2,5, 24. Urbánek Lukáš 22.ZŠ Plzeň 2,5, 26.Kuchta Štěpán ZŠ Štěnovice 2, 27.Urbánek Vojtěch 22.ZŠ Plzeň 2, 28.Vítovec David 2, 29.Vilímek Vítek 28.ZŠ Plzeň 1,5, 30.Stepanyshyn Káťa MŠ Puškinova 0.

 

3. turnaj Klatovské věže 2014/2015

13.ZŠ, 22. 2. 2015 (tučně označeni hráči registrovaní v ŠK 64 Plzeň):

mateřská škola: 2.Sýkora Tobiáš, 7.MŠ 3,5, 3.Skalová Lenka 2,5

1.-5.tř.: 1.Langmajer Jan, ŠK 64 Plzeň7, 5. Trhlík Samuel, ZŠ Nepomuk 5, 6. Šindelář Jakub, ZŠ Přeštice 5, 13. Cirelli James, 22.ZŠ Plzeň 4, 14. Křen Adam, 2. ZŠ Plzeň 4, 20. Kuchta Štěpán, 22.ZŠ Plzeň 3,5, 21. Křenová Natálie, 2. ZŠ Plzeň 3, 24. Zíka Richard, 28. ZŠ Plzeň 3, 27. Adamec Patrik, 15. ZŠ Plzeň 3, 28. Dydeková Andrea, 28. ZŠ Plzeň 3, 29. Kopačka Jan, 22. ZŠ Plzeň 3, 30. Urbánek Lukáš, 22. ZŠ Plzeň 2, 32. Janouš Marek, 28. ZŠ Plzeň 2, 33. Urbánek Vojtěch, 22. ZŠ Plzeň 2, 37. Hasman Vladislav, 2. ZŠ Plzeň 1, 38. Ščerba Andrej, ZŠ Dvorec 0

6.-9.tř.: 1.Langmajerová Jana 7, 3.Kraus Kristián 5, 7.Cajthaml Jakub 4, 9.Viták František 3,5, 11.Šťastný Josef 3, 12.Wintr Filip 3, 13.Plešmíd Vojtěch 3, 16.Šťastný Jiří 2, 17. Kožíšek Leoš 1, 18.Jedlička Tomáš 1.

 

4. turnaj Plzeňské šachové ligy 2014/2015

13.ZŠ, 13. 2. 2015 (tučně označeni hráči registrovaní v ŠK 64 Plzeň):

1. Langmajerová Jana 15. ZŠ 6, 2. Langmajer Jan 15. ZŠ 5,5, 3. Muková Michaela ZŠ Přeštice 5,5, 4. Kopčil Jakub 13. ZŠ 5,5, 6. Kraus Kristián 15. ZŠ 5, 7. Wintr Filip 2. ZŠ 5, 8. Šťastný Josef 15, ZŠ 5, 9. Horová Hana 13. ZŠ 5, 11. Cajthaml Jakub 15. ZŠ 4,5, 12. Viták František 15. ZŠ 4,5, 14. Šťastný Jiří 15. ZŠ 4, 15. Kopačka Jan 22. ZŠ 4, 16. Miltová Tereza ZŠ Líně 4, 17. Tobrman Petr ZŠ Chlumčany 4, 18. Hodl Vojtěch 2. ZŠ 4, 20. Janouš Marek 28. ZŠ 4, 22. Plešmíd Vojtěch 28. ZŠ 4, 23. Trhlík Samuel ZŠ Nepomuk 4, 24. Křenová Natálie 2. ZŠ 3,5, 25. Chmelař Matěj 20. ZŠ 3,5, 27. Křen Adam 2. ZŠ 3, 28. Kožíšek Leoš 20. ZŠ 3, 30. Rataj Antonín ZŠ Přeštice 3, 31. Zíka Richard 28. ZŠ 3, 32. Dydeková Andrea 28. ZŠ 3, 33. Urbánek Vojtěch 22. ZŠ 3, 34. Zůcha Josef 15. ZŠ 3, 35. Jaroš Ludvík 13. ZŠ 3, 38. Kusnierik Daniel 13. ZŠ 2,5, 41. Kroc Vladimír 20. ZŠ 2, 42. Urbánek Lukáš 22. ZŠ 2, 43. Skalová Lenka MŠ 2, 46. Vítovec David 20. ZŠ 1,5, celkem 48 hráčů.

 

4. turnaj Krajského přeboru v rapid šachu mládeže 2014/2015

Klatovy, 7. 2. 2015 (tučně označeni hráči registrovaní v ŠK 64 Plzeň):

turnaj starších:

1. Hložek David 6 (1.H12), 2. Flajšman Pavel 5½  (1.H14), 3. Bui Tien Long 5 (1.Open), 5. Kašpar Lukáš 4½ (3.H14), 8. Bošek Vladimír 4½ (4.Open), 9. Málková Adriana 4½ (1.D12), 10. Kresl Filip 4½ (4.H14), 15. Trejbalová Eva 4 (3.D12), 18. Pešek Vít 3½ (4.H12), 20. Langmajerová Jana 3 (1.D14), 21. Wintr Filip 3 (5.H12), 24. Bárta Daniel 3 (8.H14), 25. Zachardová Klára 3 (3.D14), 30. Zavitkovská Kateřina 1 (4.D14).

turnaj mladších:

1. Flajšman Petr 6½ (1.H10), 2. Marešová Michaela 6 (1.D10), 4. Miltová Tereza 5 (2.D10), 6. Langmajer Jan 4½ (3.H10), 12. Houfová Veronika 4 (4.D10), 23. Trhlík Samuel 3 (5.H8).

 

Krajský přebor školních družstev

3.2.2015 Plzeň,

1.-5.tř.ZŠ: 1. ZŠ Nepomuk 14,5 (Flajšman Pe. 5/5, Krumpholcov 2, Fiala 4, Vitík 3/3, Trhlík 0,5/2), 2. 22.ZŠ Plzeň 13 (Škoda Ji. 4, Pešek V. 5, Kopačka 2, Teichmann 2), 3. 15.ZŠ Plzeň 12,5 (Langmajer 3, Cajthaml 3, Šťastný Ji.4, Zůcha 1/3, Mužík 1,5/2), 11. ZS Planá u ML. 5 (Marešová 4/4) .
6.-9.tř.ZŠ: 1. Mikulášské gymnázium 19 (Eret Jo. 5, Simet 4, Eret M.5, Hložek 5), 2. ZŠ Nepomuk 13,5 (Kašpar 2,5, Flajšman Pa. 3, Krumpholc 4, Bárta 4), 3. Masarykovo gymnázium Plzeň 10 (Šeterle 3/4, Doan 3/4), 8. ZŠ Nýřany 5,5 (Bui Tien Long 1,5/4).
 

Klatovská věž 2014/2015, 2.turnaj

24.1.2015 Tachov,

mladší: 3.Langmajer 6/7, 5.Trhlík 4,5
starší: 1.Langmajerová 5,5, 4.Wintr 4,5

 

Krajský přebor družstev starších žáků

10.1.2015 Domažlice, 

KP družstev starších žáků
1. SŠK HeřNýř 16 (Bui 4,5/6, Bošek 6!), 2. ZČE Plzeň 13 (Simet 4), 3. Slavoj Dvorec 13 (Flajšman Pe. 1,5, Sedlák 4, Kašpar 5,5, Flajšman Pa.6, Bárta 3, Fiala 3), 4. ŠK64 Plzeň B 10 (Hložek 5, Heinrich 4, Pešek V.2,5, Šeterle 3,5, Kopic 3,5, Langmajerová 4,5), 5. ŠK Klatovy B 9, 6. ŠK Líně 9 (Truksa 6), 7. ŠK Tachov A 7, 8. TJ Sokol Domažlice 6, 9. ŠK 64 Plzeň C 4 (Pešek D.1, Langmajer 3, Trejb/alová 2,5, Zachardová 0, Zavitkovská 1, Batík 3), 10. ŠK Tachov B 0.

 

O Vánočního kapra

18.12.2014 Praha-Smíchov, 

kat.mladší: 2.Hložek David 7 (výkon 1704)

 

Okresní kolo přeboru škol v šachu

16.12.2014 Plzeň, Mikulášské gymnázium

kat. 1.-5. tř.: 1. 22.ZŠ Plzeň 13 (Škoda Jiří 5/5, Pešek Vít 5, Kopačka Jan 3, Teichmann Cyril 4), 2. ZŠ Nepomuk 13 (Flajšman Petr 4, Krumpholcová Marie 4, Fiala David 4, Vitík Rostislav 5), 3. 15.ZŠ Plzeň 9 (Langmajer Jan 3, Cajthaml Jakub 3, Šťastný Jiří 1,5, Zůcha Josef 1,5/3, Mužík Vojtěch 1/2), 4. 2.ZŠ Plzeň 4 (Galovič 0, Batík 1, Voller Ondřej 4, Les Jiří 1,5/3, Hodl Vojtěch 1/2)

6.-9. tř.: 1. Gymnázium Mikulášské nám. 15 (Eret Jonáš 5/5, Simet Martin 5/5, Hložek David 5/5, Nechutný Michal 5/5), 2. ZŠ Nepomuk 12 (Kašpar Lukáš 2, Flajšman Pavel 3, Bárta Daniel 3,5, Krumpholc František 4), 3. ZŠ Nýřany 9 (Bui Tien Long 4…), 4. Masarykovo gymnázium 9 (Šeterle Matěj 2… Kopic Robin 3…), 5. 2. ZŠ Plzeň 7 (Mautner Vojtěch 3, Torma Petr 5, Lesová Helena 1, Šůla Jan 0), 6. ZŠ Nezvěstice 7 (Truksa Václav 4…), 8. 15. ZŠ Plzeň 7 (Langmajerová Jana 1/4, Kraus  Kristián 2, Šťastný Josef 2,5…), 9. 22. ZŠ Plzeň 6 (Škoda Václav 2/4, Pešek Daniel 2,5, Zachardová Klára 1,5…),

SŠ: 3. Gymnázium Luďka Pika 6 (Trejbal Jan 1,5/4…), 4. SPŠ stavební 3 (Bošek Vladimír 1/4…)

 

3. turnaj Krajského přeboru v rapid šachu mládeže 2014/2015

Plzeň, 13 ZŠ, 13. 12. 2014 (tučně označeni hráči registrovaní v ŠK 64 Plzeň)

Kategorie starší: 1.(1.Open) Simet Martin 7, 2.(2.Open) Bošek Vladimír 5,5, 3.(1.H12) Hložek David 5, 5.(2H14) Sedlák Jakub 5, 6.(3.H14) Flajšman Pavel 5, 7.(3.Open) Bui Tien Long 5,  8.(2.H12) Pešek Vít 4,5, 9.(1.D12) Málková Adriana 4,5, 10.(3.H12) Škoda Jiří 4,5, 13.(5.H14) Kašpar Lukáš 4, 15.(6.H14) Kresl Filip 4, 17.(6.H12) Krumpholc František 4, 21.(8.H12) Šeterle Matěj 3,5, 20.(5.Open) Škoda Václav 4, 22.(2.D12) Trejbalová Eva 3,5, 25.(1.D14) Zachardová Klára 3,5, 26.(2.D14) Langmajerová Jana 3, 29.(3.D12) Muková Michaela 3, 31.(11.H12) Fiala David 3, 33.(4.D14) Zavitkovská Kateřina 3, 34.(13.H12) Batík Max 3, 35.(9.H14) Bárta Daniel 2,5, 36.(10.H14) Mautner Vojtěch 2,5, 41.(17.H12) Křen Adam 2,

Kategorie mladší: 2. (2.H10) Langmajer Jan 5,5, 4.Flajšman Petr 5,5, 6.(2.D10) Marešová Michaela 5, 12.(3.D10) Krumpholcová Marie 4, 14.(4.D10) Houfová Veronika 4, 21.(12.H10) Vitík Rostislav 3, 25.(4.H8) Cireli James 2,5, 26.(2.D8) Stepanyshyn Káťa 2,5, 27.(3.D8) Křenová Natálie 2, 29.(15.H10) Hodl Vojtěch 2) 

 

Klatovská věž, 1. turnaj

Klatovy, 29. 11. 2014

5.-9.třída: 1.Langmajerová Jana 7

1.-4.třída: 2.Kopačka Jan 6, 3.Teichmann Cyril 6, 16.Blank Sasa 4, 18.Trhlík Sam 3,5, 28.Blanková Sally 3,

 

Open Plzeň 2014

Plzeň, hotel Central, 23.-29. 11. 2014, turnaj se zápočtem na FIDE,

29.Simet Martin 3,5 (ELOFIDE ca +38), 46.Truksa Václav 3 (-49), 49.Hložek David 2,5 (+52), 56.Málek Milan 2,5 (+1), 60.Málková Adriana 2 (+12)

 

3.turnaj Plzeňské šachové ligy

Plzeň, 15.ZŠ, 28. 11. 2014: 2. Langmajerová Jana ŠK 64 Plzeň/15. ZŠ 6, 3.  Muková Michaela ŠK Přeštice/ZŠ Horšice 5, 4.  Kraus Kristián ŠK 64 Plzeň/15. ZŠ 5, 5.  Kopačka Jan ŠK 64 Plzeň/22. ZŠ 5, 8.  Teichmann Cyril ŠK 64 Plzeň 5, 9.  Langmajer Jan ŠK 64 Plzeň/15. ZŠ 4.5, 10.  Mautner Vojtěch ŠK 64 Plzeň/2. ZŠ 4.5, 11.  Houfová  Veronika ŠK 64 Plzeň/ZŠ Stupno 4.5, 12.  Wintr Filip ŠK 64 Plzeň/2. ZŠ 4.5, 13.  Cajthaml Jakub 15. ZŠ 4, 14.  Voller Ondřej ŠK 64 Plzeň/2. ZŠ 4, 15.  Horová Hana ŠK 64 Plzeň/13. ZŠ 4, 16.  Šťastný Josef ŠK 64 Plzeň/ 15. ZŠ 4, 17.  Les Jiří 2. ZŠ 4, 18.  Zachardová Klára ŠK 64 Plzeň/22. ZŠ 4, 19.  Plešmíd Vojtěch ŠK 64 Plzeň/28. ZŠ 4, 20.  Lesová Helena 2. ZŠ 4, 21.  Adamec Patrik 15. ZŠ 4, 22.  Šťastný Jiří ŠK 64 Plzeň/ 15. ZŠ 3.5, 23.  Viták František 15. ZŠ 3.5, 24.  Šindelář Jakub ZŠ Přeštice 3, 25.  Lukeš Ondřej 21.ZŠ 3, 26.  Trhlík Samuel ŠK Dvorec 3, 27.  Martínková Lucie 15. ZŠ 3, 28.  Martínek Tomáš 15. ZŠ 3, 29.  Zůcha Josef 15. ZŠ 3, 30.  Sýkora Tobiáš 54. MŠ 3, 31.  Voller Vit 2. ZŠ 3, 32.  Mužík Vojtěch 15. ZŠ 3, 33.  Šůla Jan 2. ZŠ 2.5, 34.  Skalová Lenka MŠ Nepomuk 2.5, 35.  Stepanyshyn Káťa Puškinova MŠ 2, 37.  Urbánek Vojtěch 22. ZŠ 2, 38.  Křenová Natálie 2. ZŠ 2, 39.  Jedlička Tomáš ŠK 64 Plzeň/28. ZŠ 2, 40.  Křen Adam 2. ZŠ 2, 41.  Drnec Filip 15. ZŠ 2, 42  Dydeková Andrea 28. ZŠ 2, 43.  Urbánek Lukáš 22. ZŠ 1,

 

 

Mistrovství Čech HD 8 a 10

Harrachov 14. -16. 11. 2014

Kat. H10: 15. Flajšman Petr 5,5,

Kat. D10: 6. Marešová Michaela 4,5, 8.Krumpholcová Marie 4,

Kat. H8: 24.Trhlík Samuel 2,5.

 

2. turnaj Krajského přeboru v rapid šachu mládeže 2014/2015

Tachov 8. 11. 2014

Kat. starší: 1. (1.H12) Hložek David 7, 4.(3.H14) Kašpar Lukáš 5, 5.(4.H14) Flajšman Pavel 5, 6.(1.OPEN) Bošek Vladimír 5, 8.(6.H14) Kresl Filip 4,5, 10.(2.H12) Škoda Jiří 4,5, 11.(8.H14) Kopic Robin, 12.(3.H12) Pešek Vít 4, 14.(1D12) Muková Michaela 4, 17.(5.H12) Heinrich Dominik 4, 21.(8.H12) Krumpholc František 3,5, 22.(9.H12) Fiala David 3, 23.(11.H14) Bárta Daniel 3, 24.(10.H12) Šeterle Matěj 3, 26.(2.D14) Zachardová Klára 3, 32.(3.D14) Zavitkovská Klára 3, 33.(4.D14) Langmajerová Jana 2,5, 37.(18.H12) Kožíšek Leoš 2,

Kat. mladší: 1. (1.H10) Flajšman Petr 7, 3.(3.H10) Langmajer Jan 5, 4.(1.D10) Marešová Michaela 5. 

 

2. turnaj Plzeňské šachové ligy

Plzeň, 21.ZŠ, 7. 11. 2014: 1.Langmajerová Jana 6, 2. Langmajer Jan 6, 4.Muková Michaela 5, 6.Šťastný Josef 5, 8.Horová Hana 4,5, 9.Kopačka Jan 4,5, 10.Voller Ondřej 4,5, 11.Teichmann Ondřej 4,5, 12.Plešmíd Vojtěch 4,5, 13.Lukeš Ondřej 4, 14.Viták František 4, 15.Šůla Jan 4, 16.Martínková Lucie 4, 18.Cajthaml Jakub 4, 19.Kraus Kristián 4, 20.Křen Adam 4, 21.Šťastný Jiří 3,5, 22.Drnec Filip 3, 23.Jedlička Tomáš 3, 24.Křenová Natálie 3, 25.Šmídl Martin 3, 27.Kožíšek Leoš 3, 28.Fiala Lukáš 3, 29.Urbánek Lukáš 3, 30.Čengery Jiří 3, 31.Zůcha Josef 2,5, 32.Franče Lukáš 2,5, 33.Voller Vít 2,5, 34.Hasman Vladislav 2, 35.Jankovič Adam 2, 36.Havel Jan 2, 37.Skalová Lenka 2, 39.Urbánek Vojtěch 1, 40.Ščerba Andrej 1, 41.Sýkora Tobiáš 1.

 

1.turnaj Krajského přeboru v rapid šachu mládeže 2014/2015

Nepomuk 18. 10. 2014

Kat. starší: 1. (1.H12) Heinrich Dominik 6, 2. (1.H14) Kašpar Lukáš 6, 5. (2.H12) Hložek David 5, 6. (3.H14) Flajšman Pavel 5, 7.(1.D12) Málková Adriana 4,5, 8.(4.H14) Sedlák Jakub 4,5, 9.(2.Open) Pešek Daniel 4,5, 10.(3.H12) Krumpholc František 4,5, 11.(5.H14) Bárta Daniel 4,5, 15.(6.H12) Pešek Vít 4, 16.(7.H12) Šeterle Matěj 4, 22.(2.H14) Langmajerová Jana 3, 25.(2.D12) Muková Michaela 3, 30.(3.D12) Trejbalová Eva 2, 31.(4.D14) Zachardová Klára 2, 34.(5.D14) Zavitkovská Kateřina 1,5, 36.(5.D12) Šimková Monika

Kat. mladší: 1.(1.D10) Marešová Michaela 6,5, 2.(1.H10) Flajšman Petr 6, 7.(6.H10) Langmajer Jan 4, 9.(2.D10) Krumpholcová Marie 4, 15.(4.D10) Houfová Veronika 3 , 19.(13.H10) Blank Sasha 2,5, 20.(2.H8) Trhlík Samuel 2,5, 21.(14.H10) Gajdůšek Radola 2, 23.(2.D8) Blanková Sally 1,5, 24.(4.H8) Ščerba Andrej 0.

 

 

1. turnaj Plzeňské šachové ligy

Plzeň, 13.ZŠ, 17. 10. 2014: 1. Langmajer Jan 7, 2.Langmajerová Jana 6, 3.Muková Michaela 5, 4.Mautner Vojtěch 5, 6.Horová Hana 5, 7.Kopačka Jan 4,5, 8.Zachardová Klára 4, 13.Reis David 4, 14.Plešmíd Vojtěch 4, 15.Lukeš Ondřej 4, 17.Jedlička Tomáš 4, 18.Voller Ondřej 3,5, 21.Šůla Jan 3. 22.Mautnerová Andrea 3, 25.Fedorov Marat 3, 26.Tabaka Matyáš 2,5, 27.Urbánek Vojtěch 2,5, 31.Urbánek Lukáš 2, 32.Stepanyshyn Káťa 2, 33.Sýkora Tobiáš 1,5.

 

Turnaj mládeže

Planá 31. 5. 2014 (tučně označeni hráči registrovaní v ŠK 64 Plzeň) 

dívky mladší: 1.Marešová Michaela 4, 2.Muková Michaela 3.

dívky starší: 1.Langmajerová Jana 2.

chlapci mladší: 1.Hložek David 7, 2.Flajšman Petr 4,5, 6.Langmajer Jan 4, 8.Heinrich Dominik 3,5, 12.Fiala David 2.

chlapci starší: 1.Kašpar Lukáš 5,5, 3.Flajšman Pavel 4, 7.Sedlák Jakub 2.

 

Krajský přebor mládeže

Líně 3.-4. 5. 2014 (tučně označeni hráči registrovaní v ŠK 64 Plzeň)

D10: 1.Marešová Michaela 6,5, 3.Krumpholcová Marie 4, 5.Mautnerová Andrea 3.

H10: 1.Flajšman Petr 5,5, 5.Langmajer Jan 4,5, 10.Teichmann Cyril 3, 16.Les Jiří 2,5, 17.Bardoun Adam 2.

D12: 1.Málková Adriana 4,5, 2.Trejbalová Eva 4,5, 3.Muková Michaela 4, 4.Lesová Helena 3,5, 5.Horová Hana 3.

H12: 1.Hložek David 6,5, 3.Pešek Vít 5, 4.Škoda Jiří 5, 6.Heinrich Dominik 4, 7.Šeterle Matěj 4, 11.Krumpholc František 3,5, 13.Treml Jan 3, 15.Wintr Filip 3, 16.Fiala David 2,5.

D14: 3.Langmajerová Jana 2.

H14: 2.Kašpar Lukáš 5, 3.Sedlák Jakub 5, 4.Flajšman Pavel 5, 5.Doan Tomáš 4,5, 10.Kopic Robin 3, 12.Mautner Vojtěch 2.

H16: 1.Simet Martin 4, 3.Bui Láďa 4, 7.Pešek Daniel 2,5, 8.Škoda Václav 2

H18: 2.Trejbal Jan 3.

D20: 1.Jánská Jitka 6,5

H20: 1.Jánská Jitka 6,5, 2.Kopřiva Martin 6, 4.Strnad Jiří 4, 6.Trejbal Jan 3.

ŠK 64 Plzeň vybojoval na KP mládeže celkem 3 zlaté, 2 stříbrné a 2 bronzové medaile.

Postup na Mistrovství Čech vybojovala všechna děvčata a v kategoriích chlapců do 16 let hráči na 1.-3. místě konečného pořadí, tj. H10 Petr Flajšman, H12 David Hložek a Víťa Pešek, H14 Lukáš Kašpar a Jakub Sedlák a v H16 Martin Simet a Láďa Bui.

 

 

5.turnaj Klatovské věže

Klatovy 26.4.2014

1.-4.třída: 1.Flajšman Petr 6,5, 2.Muková Michaela 5,5, 3.Treml Jan 5, 4.Škoda Jiří 5, 6.Heinrich Dominik 5, 12.Langmajer Jan 4, 13.Kopačka Jan 4, 16.Jedlička Tomáš 4, 19.Fiala David 3,5, 25.Teichmann Cyril 3, 26.Veselý Michal 3, 31.Křen Adam 2, 33.Pašek Michal 2, 34.Plešmíd Vojtěch 2, 36.Křenová Natálie 1, 

5.-9.třída: 2.Flajšman Pavel 6, 7.Langmajerová Jana 2, 8.Mautner Vojtěch 2.

 

6.turnaj Krajského přeboru v rapid šachu mládeže

Klatovy 12.4.2014

Kat. starší: 2.Simet Martin (2.H14) 6, 3.Hložek David (1.H12) 5,5, 4.Kašpar Lukáš (2.H12) 5, 5.Sedlák Jakub (3.H12) 5, 9.Trejbal Jan (2.OPEN) 4,5, 12.Kresl Filip (4.H12) 4, 14.Bui Láďa (4.OPEN) 4, 15.Heinrich Dominik (6.H12) 4, 16.Flajšman Pavel (7.H12) 4, 19.Kopic Robin (8.H12) 3,5, 21.Škoda Jiří (10.H12) 3,5, 24.Trejbalová Eva (3.D12) 3. 25.Zachardová Klára (1.D14) 3, 26.Krumpholc František (12.H12) 2,5, 35.Langmajerová Jana (4.D12) 1, 36.Zavitkovská Kateřina (5.D12) 0.

Kat. mladší: 1.Málková Adriana (1.D10) 6,5,  3.Krumpholcová Marie (2.D10) 5, 4.Fiala David (2.H10) 5, 5.Langmajer Jan (3.H10), 7.Flajšman Petr (5. H10) 4,5, 18.Treml Jan (15. H10) 3, 22.Plešmíd Vojtěch (17.H10) 3, 23.Veselý Michal (18.H10) 3, 29.Křen Adam (21.H10) 2, 30.Křenová Natálie (2.D8) 2.

 

Krajský přebor družstev starších žáků

Líně, 5.4.2014

1. ŠK 64 Plzeň A 21 (Martin Simet 6,5, Václav Truksa 6, David Hložek 5, Filip Kresl 6, Adriana Málková 6, Michaela Marešová 7) - postup do 1.ligy 2014/2015,

 

Krajský přebor družstev mladších žáků

Domžlice, 29.3.2014

1. ŠK 64 Plzeň A 21 (David Hložek 7, Filip Kresl 5,5, Adriana Málková 6, Michaela Marešová 5,5, Víťa Pešek 7 a Matěj Šeterle 7) - postup do M Čech družstev mladších žáků,

2. Slavoj Dvorec 18 (Jakub Sedlák 5,5, Lukáš Kašpar 5,5, Pavel Flajšman 5, Petr Flajšman 4, František Krumpholc 5 a Mařenka Krumpholcová 5),

4. ŠK 64 Plzeň B 12 (Dominik Heinrich 3  Robin Kopic 4,5 Filip Wintr 2 Evička Trejbalová 4,5, Cyril Teichmann 2,5 a Ondřej Voller 3),

9. ŠK 64 Plzeň D 9  (Jan Langmajer 2, David Fiala 4,5 - 4.VT, Jana Langmajerová 2, Michaela Muková 3,5, Hana Horová 5,5 - 4.VT, Michal Veselý 4,5 - 4.VT),

10. ŠK 64 Plzeň C 9 (Max Batík 3, Jan Kopačka 4 - 4.VT, Vojtěch Mautner 5 - 4.VT, Ondřej Brabec 3, Vojtěch Hodl 0,5, Andrea Mautnerová 3),

13. ŠK 64 Plzeň - 28.ZŠ 6 (Radek Bláha 0, Vojtěch Plešmíd 3, Tomáš Jedlička 1, Lukáš Vobruba 2, Kateřina Zavitkovská 5 - 4.VT, Jakub Havlíček 3),

14. ŠK 64 Plzeň - 2. ZŠ (Matěj Galovič 1, David Špale 0, Helena Lesová 4 - 4.VT, Adam Křen 0,5, Jiří Les 2, Natálka Křenová 0,5).

 

 

5.turnaj Krajského přeboru v rapid šachu mládeže

Domažlice 22.3.2014

Kat. starší: 2.Simet Martin (1.H14) 6, 3.Kašpar Lukáš (1.H12) 5, 5.Bui Tien Long (3.OPEN) 5, 7.Sedlák Jakub (2.H12) 4,5, 8.Flajšman Pavel (3.H12) 4,5, 9.Škoda Václav (3.H14) 4,5, 10.Škoda Jiří (4.H12) 4, 15.Kresl Filip (7.H12) 4, 17.Pešek Daniel (6.H14) 4, 20.Heinrich Dominik (8.H12) 3,5, 21.Trejbalová Eva (1.D12) 3, 27.Muková Michaela (4.D12) 3, 29.Zachardová Klára (1.D14) 2,5, 32.Langmajerová Jana (5.D12) 2, 34.Zavitkovská Kateřina (6.H12) 1,5, 35.Horová Hana (7.H12) 1,5.

Kat. mladší: 1.Málková Adriana (1.D10) 5,5, 3.Flajšman Petr (2.H10) 5, 6.Langmajer Jan (5.H10) 5, 7.Krumpholcová Marie (2.D10) 4,5, 8.Marešová Michaela (3.D10), 16.Batík Max (10.H10) 3,5, 17.Plešmíd Vojtěch (11.H10) 3,5, 19.Fiala David (13.H10) 3, 21.Treml Jan (15.H10) 3, 22.Vitík Rostislav (16.H10) 3, 27.Jedlička Tomáš (17.H10) 2.

 

3.turnaj Klatovské věže

Zbůch, 15.3.2014

1.-4.třída: 1.Flajšman Petr 6, 2.Škoda Jiří 6, 3.Treml Jan 5,5, 5.Heinrich Dominik 5, 8.Teichmann Cyril 4,5, 9.Wintr Filip 4,5, 14.Fiala David 4, 17.Batík Max 4, 22.Kopčil Jakub 3, 23.Radová Amálie 3, 26.Křen Adam 3, 28.Mautnerová Andrea 3, 29.Brabec Ondřej 3, 30.Běl Samuel 2,5, 31.Plešmíd Vojtěch 2, 32.Jedlička Tomáš 2, 35.Křenová Natálie 2.

5.-9.třída: 1.Flajšman Pavel 6,5, 4.Mautner Vojtěch 4, 5.Kopic Robin 4, 6.Krumpholc František 4, 11.Horová Hana 1,5.

  

Krajský přebor školních družstev

Plzeň, KD Peklo, 26. 2. 2014: kat.1.-5.tř.ZŠ: 1. 22 ZŠ 23 z 24 bodů! (Hložek 6 ze 6, Doan 5, Pešek 6, Škoda 6), 2.ZŠ Nepomuk 15 (Krumpholc 3, Flajšman 3, Krumpholcová 4, Fiala 3/4, Vitík 2/2), obě družstva postupují do Mistrovství ČR! ... 5.ZŠ Planá (Marešová 4,5...), 12.ZŠ Dobřany 2,5 (Blažek 1, Váca 1,5, Bamruk 0,, Bardoun 0)

kat.6.-9.tř.ZŠ: 1.Gymnázium Mikulášské n. 18/20 (Jánská 4,5/5, Eret J.4,5, Eret M.4,5, Simet 4,5), 3.ZŠ Nýřany 11,5 (...Bui Tien Long 2,5/5...), 5.ZŠ Nepomuk 10 (Kašpar 2, Flajšman Pa.3, Černý 3, Bárta 2), 9.G. Blovice 7,5 (Sedlák 4...), 

kat.SŠ: 1.Gymnázium Mikulášské n. 14,5/20 (Kopřiva 4,5/5, Seják 4...).

 

4. turnaj Plzeňské šachové ligy

Plzeň, 2.ZŠ, 14. 2. 2014: 2. Heinrich Dominik  6, 3. Škoda Jiři  5,5, 4. Kopic Robic  5,5, 6. Kopčil Jakub  5, 7. Wintr Filip  5, 8. Treml Jan  5, 11. Krumpholcová Marie  4,5, 14. Horová Hana  4,5, 15. Teichmann Cyril  4,5, 17. Mautner Vojtěch  4, 20. Batík Max  4, 22. Kopačka Jan  4, 24. Vitík Rostislav  4, 26. Brabec Ondřej  4, 29. Keller  David  3,5, 30. Lesová Helena  3,5, 32. Zavitkovská Kateřina  3, 34. Nový Ondřej  3 ,35. Bil Samuel  3, 36. Voller Ondřej  3, 37. Tabaka Matyáš  3, 38. Jedlička Tomáš  3, 39. Křen Adam  3, 40. Voller Vítek  3, 41. Mautnerová Andrea  2,5, 43. Hodl Vojtěch  2, 45. Brunclík Ondřej  2, 46. Vlasák Karel  2, 47. Hájek Štěpán  2, 48. Flandera Jiři  2, 49. Dvořáková Eliška  2, 50. Nový Tomáš  2, 51. Zitek Vojtěch  2, 53. Dvořáková Sofie  1, 54. Hološová Natálie  0.

 

3.turnaj Klatovské věže

Plzeň 21.ZŠ 1.2.2014

1.-4.třída: 1. Heinrich Dominik 7, 2. Škoda Jiří 6, 4. Kopčil Jakub 5, 6. Wintr Filip 5, 8. Flajšman Petr 5, 10. Treml Jan 4,5, 12. Kopačka Jan 4, 13. Radová  Amálie 4, 24. Plešmíd Vojtěch 3, 27. Brabec Ondřej 3, 32. Havlíček Jakub 2,5, 34. Fiala David 2,5, 36. Blažek Jindřich 2,5, 38. Bil Samuel 2, 39. Jedlička Tomáš 2, 40. Jungová Ela 1, 41. Krátký Jan 1, 42. Škodová Marie 0,5.

5.-9.třída: 1. Flajšman Pavel 7, 8. Tabaka Matyáš 3, 11. Tabaka Kryštof 1.

 

3. turnaj Plzeňské šachové ligy

Plzeň, 20.ZŠ, 23. 1. 2014:

2. Škoda Jiři  6,  5. Heinrich Dominik  5,  7. Teichmann Cyril  5,  9. Horová Hana  5,  10. Mautner Vojtěch  4,5,  16. Doležal Josef  4,  18. Treml Jan  4,  19. Batík Max  4,  20. Tabaka Matyáš  4,  21. Voller Ondřej  4,  22. Radová Amálie  3,5,  23. Reis David  3,5,  24. Bláha Radek  3,  25. Pašek Michal  3,  26. Křen Adam  3,  27. Havelka Roman  3,  28. Hološová Natálie  3,  29. Veselý Michal  3, 30. Pařízková Eliška  3,  32. Pohanková Alena  3,  33. Zítek Vojtěch  3,  34. Jedlička Tomáš  3,  35. Bil Samuel  3,  36. Plešmíd Vojtěch  2,5,  37. Váca Vojtěch  2,5,  38. Urbanová Michaela  2,  39. Krátký Jan  2,  40. Lintimer Šimon  2,  41. Brabec Ondřej  2,  42. Jungová Eli Tereza  2,  43. Dvořáková Sofie  2,  44. Houlik Václav  1,5,  45. Štychová Valerie  1.

 

4.turnaj Krajského přeboru v rapid šachu mládeže

Plzeň 21.ZŠ 18.1.2014

Kat.starší: 1. Simet Martin 6,5​ (1.H14), 2. Seják Michal 6  (1.OPEN), 3. Truksa Václav 5,5​  (2.OPEN), 4. Bui Tien Long 5,5​  (3.OPEN), 5. Flajšman Pavel 5 (1.H12), 7. Kašpar Lukáš 4,5​ (2.H12), 8. Trejbal Jan 4,5​ (4.OPEN), 9. Hložek David 4,5​ (3.H12), 13. Sedlák Jakub 4 (5.H12), 14. Kresl Filip 4 (6.H12), 15. Škoda Jiří 4 (7.H12), 16. Řepík Jiří 4 (6.OPEN), 17. Škoda Václav 4 (4.H14), 18. Pešek Daniel 4 (5.H14), 20. Heinrich Dominik 4 (8.H12), 28. Šeterle Matěj 3 (12.H12), 32. Zachardová Klára 3 (1.D14), 34. Trejbalová Eva 3 (2.D12), 35. Pešek Vít 2,5​ (13.H12), 40. Mautner Vojtěch 2 (3.H12), 43. Špale  David 1 (19.H12), 44. Pohanková Alena 0 (5.D12).

Kat.mladší: 1. Málková Adriana 7 (1.D10), 4. Treml Jan 5 (3.H10), 6. Flajšman Petr 5 (5.H10), 9. Teichmann Cyril 4 (7.H10), 13. Kopačka Jan 4 (11.H10), 18. Vitík Rostislav 3,5​ (15.H10), 30. Voller Ondřej 2,5​ (25.H10), 32. Křen Adam 2 (27.H10), 33. Krýslová Nela 2 (3.D10).

 

2.turnaj Klatovské věže

Tachov 4.1.2014

Kat.1.-4.tř.: 1. Škoda Jiří 7,0, 2. Flajšman Petr 5,5, 15. Plešmíd Vojtěch 2,5, 17. Jedlička Tomáš 1,5, 18. Pařízková Eliška 0,5

Kat.6.-9.tř.: 1, Flajšman Pavel 6,5, 8. Váca Vojtěch 0,5

 

Okresní kolo přeboru škol (PM, PJ, PS)

Plzeň 22.ZŠ, 16.12.2013

Kat.1.-5.třída ZŠ: 1.(1.PM) 22. ZŠ Plzeň 26.5 (Hložek David 7/7, Pešek Vít 5,5, Škoda Jiří 7, Doan Tomáš 7), 3. (1.PJ) ZŠ Nepomuk 17 (Krumpholc František 4, Flajšman Petr 4, Krumpholcová Marie 6, Fiala David 2/5, Vitík Rostislav 1/2), 6.(4.PM) 22.ZŠ Plzeň B 15,5 (Šeterle 5,5, Teichmann 2. Kopačka 4, Treml 4), 7. (5.PM) 2.ZŠ Plzeň (Wintr 4, Voller 2/6, Mautner 3, Galovič 2,5/5, Keller 2/3), 9. (7.PM) 13.ZŠ Plzeň 12,5 (Tabaka M.3, Horová 2, Radová 4,5, Votruba 2/5, Hološová 1/2), 10.(2.PJ) ZŠ Dobřany 10,5 (Blažek Jindřich 3, Váca Vojtěch 3, Baumruk Filip 2, Bardoun Adam 2,5), 11. (8.PM) 28.ZŠ Plzeň 9 (Bláha Radek 1, Jedlička Tomáš 2, Plešmíd Vojtěch 3, Trmotová Monika 3), 12.(9.PM) 17.ZŠ Plzeň 0 (Pašek Michal 0, Šmuhař David 0, Beka Fatima 0, Petřík Aleš F.0)

Kat.6.-9.třída ZŠ: 1.(1.PM) Gymnázium, Plzeň, Mikulášské náměstí 31,5 (Jánská Jitka 7,5/8, Eret Jonáš 8, Eret Matouš 8, Simet Martin 8), 2. (1.PJ) ZŠ Nepomuk 21,5 (Kašpar Lukáš 6, Flajšman Pavel 6,5, Černý Milan 4, Bárta Daniel 5), 3.(1.PS) ZŠ Nýřany 20,5 (Bui Tien Long 3…), 4.(2.PM) Církevní gymnázium Plzeň 17,5 (Kresl Filip 6…), 5.(3.PM) ZŠ Nezvěstice 15 (Truksa Václav 7,5), 6.(4.PM) 22.ZŠ Plzeň 13 (Pešek Daniel 2, Škoda Václav 4, Zachardová Klára 5, Topinka Tomáš 2), 7.(5.PM) Gymnázium L.Pika 12,5 (Trejbal Jan 5…), 8.(2.PJ) Gymnázium Blovice 7,5 (Sedlák Jakub 4…),

Kat.SŠ: 1.(1.PM) Gymnázium, Plzeň, Mikulášské náměstí 20 (Kopřiva Martin 5/5, Seják Michal 5/5…), 

 

3.turnaj Krajského přeboru v rapid šachu mládeže

Plzeň 14.12.2013, kat.mladší: 1. Málková Adriana 6 (1.D10), 5. Krumpholcová Marie 5 (2.D10), 6. Flajšman Petr 4 (4.H10)

Kat.starší: 1. Hložek David 6 (1.H12), 2. Simet Martin 6 (1.H14), 3. Trejbal Jan 5 (1.Open), 4. Bui Tien Long 5 (2.Open), 7. Kašpar Lukáš 5 (2.H12), 9. Kresl Filip 5 (3.H12), 11. Flajšman Pavel 4,5​  (5.H12), 13. Sedlák Jakub 4 (6.H12), 15. Pešek Daniel 4 (4.H14), 21. Škoda Jiří 3,5​ (10.H12), 24. Krumpholc František 3,5​ (12.H12), 25. Pešek Vít 3 (13.H12), 26. Bárta Daniel 3 (7.H14), 27. Trejbalová Eva 3 (2.D12), 29. Šeterle Matěj 3 (14.H12), 30. Zachardová Klára 3 (1.D14), 35. Škoda Václav 2,5​ (8.H14), 36. Zavitkovská Kateřina 2,5​ (4.D12), 37. Horová Hana 2,5​ (5.D12), 40. Mautner Vojtěch 2 (17.H12), 43. Radová Amálie 1 (6.D12)

 

1.turnaj Klatovské věže

Klatovy 30.11.2013: Kat.1.-4.tř.: 1. Škoda  Jiří 6,5​, 5. Wintr Filip 5, 6. Flajšman  Petr 4,5​, 13. Teichmann Cyril 4, 16. Radová Amálie 3,5​, 27. Veselý  Michal 2,5​, 31. Bardoun  Adam 1,5,​ 32. Pařízková Eliška 0,5​.

Kat.5.-9.tř.: 3. Flajšman Pavel 5, 14.Váca Vojtěch 1.

 

2. turnaj Plzeňské šachové ligy

Plzeň, 15.ZŠ, 15. 11. 2013:

1. Škoda Jiří  7, 2. Kopačka  Jan  5,5, 3. Kopic Robin  5,5, 6. Fiala David  5, 7. Šeterle Matěj  5, 8. Mautner Vojtěch  4,5, 9. Tabaka Matyáš  4,5, 10. Zavitkovská  Kateřina  4,5, 12. Kopčil Jakub  4, 14. Brabec Ondřej  4, 15. Teichmann Cyril  4, 21. Vitík  Rostislav  3,5, 22. Lukeš Ondřej  3,5, 23. Radová Amálie  3,5, 26. Jedlička Tomáš  3, 28. Treml Jan  3, 30. Blažek Jindřich  3, 32. Plešmíd Vojtěch  3, 34. Hološová Natálie  2,5, 35. Baumruk Filip  2,5, 37. Horová Hana  2, 38. Křen Adam  2, 39. Voller  Ondřej  2, 40. Pohanková Alena  2, 41. Veselý  Michal  1,5, 42. Váca Vojtěch  1,5,  43. Mautnerová Andrea  1, 45. Pařízková Eliška  0,5. 

 

2. turnaj Krajského přeboru v rapid šachu mládeže 2013/2014

Tachov, 9.11.2013: mladší: 1. Adriana Málková 9 (1.D10), 10. Michaela Marešová 8  (3.D10), 22. Natálie Hološová 8 (5.D10)

Starší: 1. Simet Martin 6,0 (1.H14), 2. Michal Seják 5,5 (1.OPEN), 7. Jan Trejbal 5,0 (2.OPEN), 8. Jakub Sedlák 5,0 (2.H12), 9. Václav Truksa 4,5 (3.OPEN), 10. Lukáš Kašpar 4,5 (3.H12), 12. David Hložek 4,0 (4.H12), 15. Robin Kopic 4,0 (6.H12), 17. Pavel Flajšman 4,0 (8.H12), 18.Tomáš Doan 4,0 (9.H12), 21. František Krumpholc 3,5 (10.H12), 22. Daniel Pešek 3,5 (6.H14), 23. Vít Pešek 3,0 (11.H12), 26. Filip Kresl 3,0 (13.H12), 28. Dominik Heinrich 3,0 (14.H12), 30. Daniel Bárta 2,5 (8.H14), 33. Eva Trejbalová 2,5 (3.D12), 34. Klára Zachardová 2,0 (2.D14), 37. Kateřina Závitkovská 2,0 (4.D12), 38. Filip Wintr 2,0 (18.H12).

 

1. turnaj Plzeňské šachové ligy 2013/2014

Plzeň, 21.ZŠ, 11.10.2013:  2. Jiří Škoda 6, 5. Robin Kopic 5, 6. Vít Pešek 4,5, 7. Dominik Heinrich 4,5, 8. Cyril Teichmann 4,5 , 9. Matěj Šeterle 4, 11. Jan Kopačka  4, 12. Kristián Kraus 4, 13. Ondřej Lukeš 4, 15. Jan  Treml 3,5, 17. Vojtěch Mautner 3,5, 22. David  Špale 3, 25. Kateřina Zavitkovská  2,5, 26. Martin Šmídl 2,5, 27. Andrea Mautnerová 2,5, 29. Vojtěch Plešmíd 2, 30. Štěpán Hájek 1,5, 32. David  Reis 1,5.

 

Krajský přebor mládeže 2013

Klatovy 27.-28. 4. 2013, kategorie HD10: 2. Michaela Marešová (1. v D10), 6. Adriana Málková (2. v D10), 16. Cyril Teichmann, kategorie HD12: 1. David Hložek, 7. Filip Kresl, 9. Tomáš Doan, 15. Eva Trejbalová (3. v D12), 17. Robin Kopic, kategorie HD14: 1. Martin Simet, 4. Dan Pešek, kategorie HD16: 1. Michal Seják, 4. Václav Truksa, 5. Jan Trejbal, kategorie HD18-20: 2. Martin Kopřiva (2. v H18), 3. David Lorenc.

 

6. turnaj KP mládeže v rapid šachu

Líně-Sulkov 20. 4. 2013, kategorie mladší: 3. Adriana Málková (1. v kat. D10), 4.Vít Pešek (3. v H10), 8.Michaela Marešová (1. v D8), 10.Eva Trejbalová (2. v D10), 14. Cyril Teichmann. Kategorie starší: 1. Michal Seják, 2. David Hložek (1. v H12), 3. Martin Simet (1. v H14), 6. Václav Truksa (2. v H14), 14. Tomáš Doan, 30. Dan Pešek.

 

4. turnaj Klatovské věže

Klatovy 13. 4. 2013 6. Václav Škoda, 8. Jiří Škoda, 9. Klára Zachardová

 

5. turnaj KP mládeže v rapid šachu

Domažlice 23. 3. 2013, kategorie mladší: 2. David Hložek, 3. Adriana Málková (1. v kat. D10), 5.Vít Pešek, 6.Michaela Marešová (1. v D8), 15. Matěj Šetrle. Kategorie starší: 1. Václav Truksa, 2. Martin Simet, 3. Michal Seják, 13. Tomáš Doan, 27. Filip Kresl, 31. Dan Pešek.

 

3. turnaj Klatovské věže

Tachov 2. 2. 2013 kategorie mladší: 2. Jiří Škoda, 3. Tomáš Doan, 10. Robin Kopic. kategorie starší: 3. Václav Škoda.

 

2. turnaj Klatovské věže

Plzeň 26. 1. 2013 kategorie mladší: 1. Víťa Pešek, 5. Tomáš Doan, 6. Jiří Škoda, 9. Matěj Šeterle, 14. Robin Kopic, 15. Cyril Teichman, 16. Lukáš Barcal, 22. Matěj Galovič, 28. Jan Treml, 38. Petr Grézl, 40. Adam Křen.

 

4. turnaj KP mládeže v rapid šachu

Heřmanova Huť 15. 1. 2013 kategorie mladší: 2. David Hložek, 3. Michaela Marešová (1. v kat. D8), 5. Adriana Málková (1. v kat. D10), 9. Škoda Jiří. kategorie starší: 1. Martin Simet, 2. Václav Truksa, 3. Jan Trejbal, 4. Michal Seják, 15. Daniel Pešek.